loading...
دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 176 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

پاورپوینت درباره میوه آلو

کاربران گرامی محتوای این فایل شامل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت در مورد میوه آلو می باشد که در قالب فایل ppt و در حجم 25 اسلاید با توضیحات دقیق و کامل توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه و تنظیم شده است.

مشخصات محصول :

عنوان: میوه آلو

تعداد صفحه: 25 اسلاید

فرمت فایل: ppt

چکیده :

دربین میوه های هسته دار، آلوها خیلی متنوع هستند. جنس prunus ، زیر خانواده prunoideae ،خانواده Roseaceae تعداد کروموزوم پایه آلو X=8 طبقه بندی ارقام آلو براساس : ۱) رابطه بین ظهور جوانه گل وجوانه برگ. ۲) تعداد گل درهرجوانه . ۳) قطر جام گل. ۴) فاصله گلبرگ درجام گل ۵) شکل گلبرگ. ۶) شکل کاسه گل. ۷) شکل کاسبرگ. خاک نوع خاک برای آلو اهمیت زیادی ندارد.

میوه آلو

خاکهای عمیق شنی لومی با زهکشی خوب و عاری ازشوری وقلیائیت آلوهای اروپایی در خاکهای لومی سنگین ورسی غنی ازمواد آلی درمناطقی باسرمای شدید زمستانه آلورا اول بهار( قبل ازباز شدن جوانه ها) میکارند. (جلوگیری از خطرسرما) در مناطقی با زمستان ملایم آلو در پاییز هم کشت می شود. فاصله کاشت: فاصله ردیف های کاشت۶ متر،فاصله درختها درروی ردیف ۶متر درخاکهای سبک فاصله کاشت نزدیکتر به اندازه ۴/۵×۴/۵ متر ارقامی که تیپ رشدی بهتری دارند درخاکهای لومی شنی بافاصله های ۶/۶×۶/۶ متر یا ۲/۷×۲/۷ متر کشاورزی

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 299 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

پاورپوینت هفته مشاغل

کاربران گرامی محتوای این فایل شامل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت در مورد هفته مشاغل می باشد که در قالب فایل PPT_قابل ویرایش و در حجم 11 اسلاید با کیفیت عالی توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه و تنظیم شده است. 

مشخصات محصول :

عنوان: هفته مشاغل

تعداد صفحه: 11 اسلاید

فرمت فایل: PPT_قابل ویرایش

توضیحات لازم :

آشنایی با مشاغل مختلف این امکان را به دانش آموزان میدهد تا متناسب با استعداد، توانایی، رغبت، هوش و علایق خود نسبت به انتخاب رشته تحصیلی مناسب که منجر به انتخاب شغل مورد علاقه آنها میشود ، اقدام نمایند.

 1. راهنمایی شغلی
 2. شیوه های اجرایی راهنمایی شغلی
 3. اهداف راهنمایی شغلی در دوره های مختلف تحصیلی
 4. رابطه راهنمایی تحصیلی با راهنمایی شغلی
 5. تعریف کار و شغل
 6. کار دارای چند خصوصیت است
 7. علل کار کردن
 8. نقش مشاوران در مدارس
راهنمایی شغلی :

راهنمایی شغلی نوع دیگری از راهنمایی است که بدان وسیله به فرد کمک می شود تا بر اساس شناخت استعدادها ، رغبت ها و محدودیت ها و نیز نیازهای شغلی جامعه و محیط زندگی خود، بتواند شغل مناسبی انتخاب کند و پس از گذراندن دوره های آموزشی به طور موفقیّت آمیز و رضایت ‌بخشی به آن اشتغال ورزد. فرانک پارسونز که از بنیانگذاران نهضت راهنمایی شغلی در آمریکا است، در این مورد میگوید: « راهنمایی شغلی کمک به فرد است تا شغل مناسبی را انتخاب کند، برای انجام دادن آن آماده شود و بطور موفقیّت آمیزی به انجام آن بپردازد. »

از دیدگاه وی راهنمایی شغلی 3 مرحله دارد که عبارتند از :

1- شناخت توانایی ها ،رغبت ها و محدودیته ای فرد.

2- شناخت خصوصیات مشاغل و فرصت های شغلی جامعه.

3- برقراری سازش منطقی بین خصوصیات فردی با خصوصیات شغلی.

شیوه های اجرایی راهنمایی شغلی عبارتند از :

1- بازدید از مراکز و محیط های شغلی.

2- معرفی مشاغل (بخصوص در هفته معرفی مشاغل)

3- ارائه واحد شناسایی مشاغل دروس مختلف مرتبط.

4- مقاله نویسی شغلی.

5- اجرای نمایشنامه شغلی.

6- اشتغال در ایام فراغت.

7- انجام مصاحبه های شغلی توسط دانش آموزان.

اهداف راهنمایی شغلی در دوره های مختلف تحصیلی :

مهمترین هدف راهنمایی شغلی دردوره ابتدایی آن است که دانش آموزان متوجه شوند که وجود تمام مشاغل مشروع و نیز اشتغال در آنها برای ادامه زندگی افراد و بقای جامعه لازم است. در دوره راهنمایی تحصیلی ، دانش آموزان از طریق راهنمایی شغلی، باید از توانائیها و خصوصیات خود بیشتر آگاه شوند و با تاکید بر خودشناسی و شناخت مشاغل مختلف، برای طرح ریزی شغلی آماده شوند. در این دوره ، خودشناسی بر شغل شناسی مقدم است.

در دوره متوسطه ، راهنمایی شغلی دو هدف اصلی را دنبال میکند :

اول آنکه با فراهم کردن امکانات و موقعیت : دانش آموز باخودشناسی و شغل شناسی کاملتر و دقیق تر طرح ریزی شغلی را انجام دهد و مشکلات موجود را درانتخاب شغل بر طرف نماید.

دوم آنکه باید اطلاعات دقیق تری درباره نتایج آزمونهای روانی : شناسایی مشاغل متعدد و امکانات و فرصت های استخدامی دردسترس دانش آموزان قرار گیرد.

 

دانلود فایل

راهنمای دانشجو بازدید : 177 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

دانلود پاورپوینت در مورد آشنایی کامل با ورزش بسکتبال

کاربران گرامی محتوای فایل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت در مورد ورزش بسکتبال می باشد که در قالب فایل ppt (قابل ويرايش و آماده پرينت) و در حجم 14 اسلاید با بهترین کیفیت توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه و تنظیم شده است.

مشخصات محصول :

عنوان: ورزش بسکتبال

تعداد صفحه: 14 اسلاید

فرمت فایل: ppt قابل ويرايش و آماده پرينت

توضیحات مختصر :

تاریخچه بسکتبال

زادگاه بازی بسکتبال آمریکاست. این بازی در اوایل پاییز سال ۱۸۹۱ میلادی توسط شخصی به نام جیمز نای اسمیت پایه ریزی و ابداع شد. اما از قرن ها پیش در میان ساکنان نقاط مختلف قاره آمریکا، به ویژه آمریکای مرکزی و جنوبی انواعی از بازی و مسابقه رایج بوده که کم و بیش به بسکتبال شباهت داشته است.

بسکتبال (به انگلیسی: Basketball)‏ یک ورزش گروهی است که در آن دو تیم از پنج بازیکن سعی می‌کنند با پرتاب توپ به داخل حلقه امتیاز کسب کنند. هدف هر تیم از انجام بازی، کسب امتیاز از طریق انداختن توپ در داخل حلقه است. در حالی که در حین انجام بازی قاعده‌ ای از قوانین و مقرارات نیز باید رعایت شود. لذا تاکید فراوانی بر تقویت مهارت‌های پرتاب صورت می‌گیرد. هر توپی که از حلقه حریف عبور کند و داخل آن برود گل نامیده می‌شود. بسکتبال به طور گسترده یکی از محبوب‌ترین ورزش‌های جهان محسوب می‌شود…

در ایران، نوعی بازی سنتی و قدیمی در میان گله دارها متداول است که آن را (پولو) (Polo) می نامند. در این بازی، دو تیم سوار بر اسب در میدانی وسیع به تاخت و تاز میپردازند و هر تیم کوشش میکند توپی را که شش حلقه (مانند دستگیره) بر بدنه آن هست، با پرتاب کردن و پاس دادن به یاران خودی، به آن سوی میدان برساند و از حلقه و توری سبدی که در انتهای میدان بر روی ستونی چوبی نصب شده عبور دهد. این بازی تا حدی شبیه بسکتبال است اما شباهت بازی پوک تا پوک با ورزش بسکتبال بیش از پیش است. پوک تا پوک، در میان اقوام متمدن قاره آمریکای جنوبی و مرکزی رواج بسیار داشت به ویژه اقوام مایا و تولتک (در ناحیه مکزیک کنونی) این بازی با توپ و حلقه های ثابت در میدانی وسیع انجام می شد. (ادامه متن در فایل اصلی)

فهرست مطالب :

تاریخچه بسکتبال

قوانین ابتدایی

قوانین مینی بسکتبال

قوانین بسکتبال

قانون دبل (Double)

قانون رانینگ: (تراولینگ)

انواع خطاها

بسکتبال نمایشی آمریکا AND ۱

بسکتبال خیابانی

 

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 209 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

پاورپوینت درباره آپتامرها 

دانشجویان و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درباره آپتامر ها (Aptamers) می باشد که در قالب فایل PPT قابل ویرایش و در حجم 46 اسلاید توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه و تنظیم شده است.

مشخصات محصول :

عنوان: آپتامر ها (Aptamers)

فرمت فایل: PPT قابل ویرایش

تعداد صفحه: 46 اسلاید

قابل استفاده برای : دانشجویان و علاقمندان رشته های پزشکی و پیراپزشکی و …

پاورپوینت ارائه کلاسی با موضوع آپتامرها (Aptamers)، در حجم 46 اسلاید، همراه با تصاویر.

بخشی از متن :

آپتامر از کلمه لاتین aptus (به معنای مناسب بودنFitting ) و کلمه یونانی meros (به معنای بخش part ) تشکیل شده است. آپتامرها الیگونوکلئوتیدهای ریبونوکلئیک اسید (RNA) و داکسی ریبونوکلئیک اسید تک رشته (ssDNA) یا مولکول های پپتیدی کوچکی هستند که به دلیل ساختار سه بعدی که دارند می توانند با اختصاصیت و تمایل بالا به مولکول هدف خود متصل می شوند.

فهرست مطالب :

مقدمه

ویژگی های آپتامرهای اسید نوکلئیکی

مزیت های آپتامر در مقایسه با آنتی بادی

1. پایداری بالای آپتامر

2. تنوع مولکول های هدف

تغییرات آپتامر

مقایسه خصوصیات آپتامر و آنتی بادی

تولید آپتامرها

مراحل فرایند SELEX

آپتامرهای پپتیدی

کاربردهای آپتامرها

استفاده ازآپتامرها به عنوان دارو

استفاده ازآپتامرها به عنوان سیستم دارو رسانی

استفاده ازآپتامرها در تصویر برداری

استفاده ازآپتامرها در آزمایشگاه

کاربردهای آپتامرها

تکنیک های Immuno Assay

انواع ELASA …

نتیجه گیری

روش تهیه نانوبادی ها

ویژگی های منحصر به فرد نانوبادی ها

کاربرد های نانوبادی ها در پزشکی

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 98 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

پاورپوینت در مورد آزمایش پرسیومتری

کاربران گرامی محتوای فایل شامل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درباره آزمایش پرسیومتری می باشد که در قالب فایل ppt_قابل ویرایش و در حجم 40 اسلاید با کیفیت عالی توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه و تنظیم شده است. جهت خرید و دانلود این فایل به روی گزینه افـزودن به سبـد خریـد کلیک نمایید.

مشخصات محصول :

عنوان: آزمایش پرسیومتری

تعداد صفحه: 40 اسلاید

فرمت فایل: ppt_قابل ویرایش

توضیحات مختصر :

آزمایش پرسیومتری از آزمایش های برجا در مهندسی ژئوتکنیک به دلیل نتایج حاصل از آن و کاربرد های آنها در تحلیل و تفسیر ویژگی های مهندسی خاک و در رابطه های ارائه شده توسط محققین، از کارآمدترین آزمایش های برجا می باشد. قدمت و سابقه علم ژئوتکنیک به میزان قدمت بناها و ساختمان های باستانی می باشد. پرسیومتری یکی از مهمترین آزمونهای برجا است که به دو روش قابل اجرا است. پرسیومتر سوندی استوانه ای شکل و دارای غشائی انعطاف پذیر و منبسط شونده است که برای اعمال فشار یکنواخت به دیواره گمانه طراحی شده است. اولین بار توسط منارد در سال ۱۹۵۴ طراحی و سپس درسال ۱۹۵۵ دستگاه و روش های طراحی مربوطه (روش های منارد) توسعه یافت. در پاورپونت پیش رو ابتدا به تعاریف و تاریخچه پرسیومتری میپردازد و چگونگی انجام این آزمایش به همراه تصاویر مرتبط را شرح میدهد.

دانلود پاورپوینت درباره آزمایش پرسیومتری

آزمایش پرسیومتری

مباحث مطرح شده در پاورپوینت آزمایش پرسیومتری :

تاریخچه و تئوری پرسیومتری

انواع پرسیومتر و محیطهای مورد استفاده

مراحل انجام آزمایش

پارامترهای مهندسی حاصل از آزمایش

کاربرد نتایج آزمایش

 

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 86 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

پاورپوینت در مورد کاشت و براشت زیتون

کاربران عزیز محتوای فایل شامل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درباره زیتون از کاشت تا برداشت می باشد که در قالب فایل ppt_پاورپوینت و در حجم 17 اسلاید با کیفیت عالی توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه و تدوین گردیده است.

مشخصات گیاه شناسی:

زیتون در حال حاضر به صورت تجاری و یا برای استفاده های شخصی در سراسر جهان پرورش می یابد. درخت زیتون می تواند بیش از 1000 سال زندگی کند، زیتون نیز مانند بسیاری از گیاهان، باید شرایط خاصی را داشته باشد تا بتواند رشد نماید

زیتون گیاهی نیمه گرمسیری می باشد و در مناطقی که خطر یخبندان های شدید زمستانه وجود نداشته باشد میتوان اقدام به کاشت آن نمود. همیشه سبز بوده و برگهای آن هر 2 تا 4 سال یکبار خزان می کنند در صورتی که همه ساله برگهای جوان روی شاخه ظاهر می گردند.

برگها سبز تیره متقابل و ابعاد آنها در واریته های مختلف متفاوت می باشد رنگ سطح فوقانی برگها سبز تیره و پوشیده از یک لایه بافت مومی و در سطح تحتانی کرک های ستاره ای نقره ای وجود دارد که دو عامل فوق موجب کاهش تبخیر رطوبت و افزایش توان مقاومت در مقابل خشکی و گرما می شوند. گلهای زیتون معمولا دیرتر از گلهای سایر درختان میوه شکوفا می شوند. گلها خوشه ای و هر خوشه از خوشه چه های تشکیل یافته و دارای 8 تا 25 گل است. رنگ گلها سفید صدفی و دارای چهار گلبرگ و چهار کاسبرگ 2 پرچم و مادگی 2 خانه ای هستند.

پاورپوینت زیتون از کاشت تا برداشت

گلها بر دو نوعند. گلهای کامل که دارای اندامهای نر و ماده هستند و گلهای ناقص که فقط اندام نر دارند تعداد گلها فوق العاده زیاد است و در صورتی که 1 تا 3 درصد گلها به میوه تبدیل گردد باردهی مناسب و اقتصادی خواهد بود. تلقیح توسط باد و حشرات انجام می گیرد. عدم سازگاری گرده ها با مادگی از مهمترین عوامل شناخته شده دگر باروری در زیتون است.

میوه زیتون گوشتی و هسته دار است که در واریته های مختلف به اشکال گرد، بیضی، گلوله ای، دراز، نوک دار و دارای انحناء در یک طرف دیده می شوند. وزن میوه از یک تا دوازده گرم متفاوت می باشد. میوه زیتون شفت، پوست آن صاف و براق، گوشت نرم و بسیار تلخ و رنگ گوشت ابتدا سبز که در نهایت به بنفش تغییر رنگ می دهد. گوشت معمولاً چسبیده به هسته می باشد. قسمت هسته میوه چوبی و مغز آن گوشتی می باشد.

دانلود فایل

ارقام زیتون:

مهمترین ارقام زیتون در کشور که به دو دسته ارقام داخلی و خارجی تقسیم می شوند بشرح ذیل می باشند:

ارقام داخلی:

 • زرد
 • روغنی
 • ماری
 • شنگه
 • زرد گلوله
 • فیشمی
 • دزفول

ارقام خارجی:

بیشتر از کشورهای اسپانیا، یونان، فرانسه و ایتالیا و سوریه می باشد که میتوان به ارقام کنسروالیا، والانولیا، سویلانا، آربکین، لچینو، ابوسطل، جلت، کرونایکی، بلیدی و آمیگدالولیلا اشاره نمود.

پاورپوینت درباره کاشت زیتون

ازدیاد زیتون:

تولید نهال زیتون به دو صورت جنسی و غیر جنسی انجام میگیرد. تولید نهال از طریق جنسی بصورت کاشت بذر و انجام عمل پیوند با استفاده از ارقام برتر انجام می شود. ازدیاد غیر جنسی بصورت  قلمه های نیمه خشبی  پاجوش و تقسیم انجام می شود که با توجه به طرح توسعه باغهای زیتون کشور نیاز به تعداد بالایی نهال بهترین و با صرفه ترین راه ازدیاد از طریق قلمه های نیمه خشبی برگدار می باشد که در گلخانه های میست با پایه های گرم کننده و پوشش پلاستیکی ریشه دار و سپس در گلخانه های انتظار پس از رسیدن به اندازه مناسب بصورت گلدانی در زمان مناسب توزیع میگردد.

احتیاجات آب و هوایی:

دما: زیتون در مناطقی بهترین عملکرد و بهترین کیفیت را خواهد داشت که دارای زمستان های معتدل و تابستانهای گرم و خشک و طولانی باشند در این شرایط میوه ها امکان رسیدن پیدا می کنند. زیتون درختی نیمه گرمسیری بوده بنابراین به یخبندانهای شدید حساس است. دمای این حساسیت در دوره های مختلف رشد گیاه فرق می کند. اگر درجه حرارت هوا در دوره استراحت گیاه بتدریج کاهش یابد حتی اگر به ۱۳- درجه سانتیگراد هم برسد خسارت وارد شده به درخت قابل توجه نخواهد بود اما اگر در همین زمان درجه حرارت بطور ناگهانی کاهش یابد ممکن است به نابودی گیاه منجر گردد. همچنین شاخه های بارده درخت در درجه حرارت ۵- سانتیگراد ممکن است از بین برود.

نور:  محصول رضایت بخش و اقتصادی زیتون در مناطقی که بیش از 1500 ساعت آفتاب در سال داشته باشد به دست می آید در مناطق کم نور رشد رویشی درخت بیشتر بوده و شاخه ها در همدیگر فرو رفته تولید محصول را کم می نماید.

خاک: درخت زیتون معمولا در اغلب خاکها محصول می دهد اما بهترین خاک برای زیتون کاری خاک سبک رسی، شنی با زهکش کافی و عمیق می باشد و بهترین pH برای درخت زیتون در محدوده ۸-۷ می باشد.

آب: زیتون را گیاهی کم توقع و مقاوم به خشکی می شناسند اما محصول مطمئن و اقتصادی در صورتی حاصل می شود که برای هر هکتار زیتون بطور خالص حدود ۴۰۰۰ متر مکعب آب تأمین شود این میزان در مناطقی که میزان تبخیر و تعرق زیاد است به ۵۵۰۰ تا ۶۰۰۰ متر مکعب می رسد. کاشت دیم زیتون نیز در مناطقی که بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ میلی متر بارندگی سالیانه با پراکنش مناسب داشته باشد عملی خواهد بود.

دانلود پاورپوینت درباره زیتون از کاشت تا برداشت

برداشت میوه:

در آغاز میوه های زیتون به رنگ سبز هستند و هر چه میوه ها رسیده تر می شوند به رنگ سیاه تغییر پیدا می کنند. زیتون هایی که هنوز سبز رنگ هستند و آن ها را می چینند مزه ایی گیاهی دارند، درحالی که زیتون هایی که رنگ آن ها به تیرگی می گراید این طعم را به صورت ضعیف تری دارا می باشند. بسیاری از روغن های زیتون از میوه هایی که رنگ آن ها میان سبز و تیره است به وجود می آید و در زمانی چیده می شوند که زنگ آن ها در حال گذار است.

دانلود پاورپوینت درباره زیتون از کاشت تا برداشت

خواص دارویی:

در واقع زيتون و روغنش خاصيت غذايی و هم ارزش دارويی دارند. به گفته‌ دانشمندان، زيتون معجزه‌گر است و در درمان بسياری از بيماریها از جمله نقرس، تصلب شرايين، فشار خون، سوء هاضمه، زخم‌های اثنی عشر، بيماريهای پوستی، دردهای عصبی، روماتيسم، ديابت و. . . كاربرد دارد.

روغن زيتون طبيعی بدليل ترکيبات معدنی, آلی, ويتامين ها و آنتی اکسيدانت ها دارای حداقل خواص ذيل ميباشد:

1- کاهش LDL کلسترل بد خون.

2- جلوگيری از سرطان سينه (در صورت استفاده مستمر در رژيم غذايی).

3- جلوگيری از سرطان کولون (بدليل ملين بودن با استفاده مستمر در رژيم غذايی).

4- جلوگيری از سرطان پوست (در صورت استفاده از پوشش موقت قبل از حمام آفتاب).

5- پايين آوردن فشار خون (با خوردن روزانه دوسوم قاشق غذاخوری بصورت خام).

6- جلوگيری کننده از گرفتگی عروق و بروز سکته قلبی و کمک به تسريع در بهبود بيمارانی که جراحی قلب نموده اند.

7- پيشگيری از پوکی استخوان و کمک به رشد کودکان (بدليل دارا بودن کلسيم بالا).

8- پيشگيری از آرتروروماتوئيد (در صورت مصرف مستمر در رژيم غذايی).

9- جلوگيری از ريزش مو بدليل داشتن مواد معدنی متعدد.

10- مصرف مستمر روغن زيتون در رژيم غذايی بدليل تنظيم عمليات گوارش و آثار مثبت متعدد پيری را به عقب می اندازد.

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 262 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

پاورپوینت در مورد عفت و حیا

کاربران گرامی محتوای فایل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درباره عفت و حیا می باشد که در قالب فایل pptx و در حجم 14 اسلاید با کیفیت عالی توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه و تنظیم شده است. جهت خرید و دانلود این فایل به روی گزینه افـزودن به سبـد خریـد کلیک نمایید.

✔ مشخصات محصول :

✔ عنوان: پاورپوینت عفت و حیا

✔ تعداد اسلایدها: 14

✔ فرمت فایل: pptx

بخشی از متن فایل :

عفت و حیاء تمام حرکات و سکنات و گفتار و قلم انسانی را کنترل می‌کند تا آنچه را که دلش می‌خواهد نکند و هرچه را نفسش اراده کرد به قلم و زبان نیاورد. درس عفت و پارسائی را باید از قرآن که راهنما و سرمشق انسان‌ها است بیاموزیم. عفت یکی از صفات نفسانی است که شهوت، همان نیروی سرکش را مهار می‌کند. درس عفت و پارسائی را باید از قرآن که راهنما و سرمشق انسان‌ها است بیاموزیم. پاورپوینت عفت و حیا یکی از پاورپوینت های رشته الهیات می باشد که در بخش الهیات سایت بوک ناک قرار دارد.

کتابی که از آغاز تا پایان با وقار و متانت سخن می‌گوید، باید گفت که یکی از معجزه‌های او نیز همین است که هیچگاه تعبیر زننده و مبتذل و دور از عفت، در او وجود ندارد و متناسب با تعبیرات یک فرد عادی درس نخوانده و پرورش یافته در محیط جهل و نادانی نیست. یکی از دغدغه های هر فرد مسلمانی این است که چگونه می­توان به کرامت توأم با عزت نفس دست پیدا کرد؛ از چه راه­کارهایی برای رسیدن به فضائل اخلاقی و رهائی از عیوب و زشتی ها باید استفاده کرد. یکی از مهمترین راه های رسیدن به کرامت و عزت نفس بر خورداری از صفت حیا است که از صفات جمیلۀ خداوند، انبیا، اولیای الهی و انسان­ های مؤمن به حساب می ­آید به صورتی که پیوسته با رفتارهای عملی و اخلاقی خود دیگران را به حفظ شرم و حیا دعوت می­ نمودند.

✔ فهرست مطلب :

عنوان

مقدمه

تعریف عفت

تعریف علمای اخلاق از عفت

تعریف حیا

مظاهر عفت

عفت در نگاه

عفت و حیا در راه رفتن

تفاوت عفت و حیا

تفاوت حجاب و حیا

حفاف و حیا از منظر امام منظر امام خمینی (ره)

پایان

 

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 163 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

پاورپوینت درباره متانول توكسيسيتی

کاربران گرامی محتوای این فایل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درباره متانول توكسيسيتي می باشد که در قالب فایل ppt_قابل ویرایش و در حجم 33 اسلاید توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه و تنظیم شده است.

مشخصات محصول :

عنوان: متانول توكسيسيتي

تعداد صفحه: 33 اسلاید

فرمت فایل: ppt_قابل ویرایش

علل مسمومیت :

Accidental

intentional

نحوه ورود به بدن

استنشاق بخار متانول ( کارخانجات و آزمایشگاهها )

شرب الکل اتانول آلوده به متانول

شرب عرقیات گیاهی آلوده به متانول

نوشیدن عمدی ( سوييساید ) یا خوراندن هومیسایدال

جذب پوستی از طریق پاشویه با الکل متانول

مقادیر توکسیک

15 تا 30 سی سی از محلول 40 درصد بدون درمان = مرگ

10 سی سی متانول حدود100 درصد در بالغ = مرگ

1/5 سی سی متانول حدود100 درصد درشیرخوار = مرگ

1 سی سی پر کیلوگرم معمولا = مرگ

حجم توزیع = 0/6 لیتر پر کیلو

نیمه عمر دفعی = 10(14) تا 30 ساعت که در مصرف همزمان با اتانول افزایش می یابد ( 30 تا 35 ساعت )

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 112 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

پاورپوینت درباره نشانه شناسی

دانشجویان و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درباره نشانه شناسی می باشد که در قالب فایل PPT قابل ویرایش و در حجم 137 اسلاید توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه و تنظیم شده است

مشخصات محصول :

عنوان: نشانه شناسی

فرمت فایل: PPT قابل ویرایش

تعداد صفحه: 137 اسلاید

در پايان اين درس از فراگير انتظار ميرود:

علايم و نشانه هاي شايع اختلالات رواني را بشناسد.

نشانه هاي مختلف را توصيف كند.

در برخورد با بيماران نشانه هاي مختلف را شناسايي كند.

اختلالات دركدرك perception

تعبير و تفسير از محيط پيرامون

در سايه تجربه

درك محركها پيرو تجربه هاي قبلي فرد

نشانه شناسی چیست

پديده اي انتخابي

آگاهي از كيفيت، كميت، شباهتها و تفاوت هاي اجزاي محيط بوسيله اعضاي حسي

اختلال در درك

فريفتار Illusion

توهم Hallucination

فريفتار

خطاي تعبير و سوء تعبير محركها

درك اشتباه از محركهاي خارجي موجود

الزامي بر وجود بيماري نيست

با توجه از بين ميرود

فريفتار

خطاي تعبير و سوء تعبير محركها

درك اشتباه از محركهاي خارجي موجود

الزامي بر وجود بيماري نيست

با توجه از بين ميرود

 

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 99 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

پاورپوینت درس 11 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان دروازه بانی خبر

کاربران گرامی محتوای فایل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درس 11 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان دروازه بانی خبر می باشد که در قالب فایل ppt_قابل ویرایش و در حجم 45 اسلاید بصورت زیبا و منظم توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه شده است. 

مشخصات محصول : 

عنوان: پاورپوینت درس یازدهم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم (دروازه بانی خبر)

تعداد صفحه: 45 اسلاید

فرمت: ppt_قابل ویرایش

قابل استفاده برای: 

معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز.

دانلود ppt درس دوازدهم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم

توضیحات مختصر :

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم. با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد. بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 25 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

پاورپوینت درس 13 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان مخاطب فعال یا منفعل

کاربران گرامی محتوای فایل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درس 13 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان مخاطب فعال یا منفعل می باشد که در قالب فایل ppt_قابل ویرایش و در حجم 30 اسلاید بصورت زیبا و منظم توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه شده است.

مشخصات محصول : 

عنوان: درس سیزدهم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم (مخاطب فعال یا منفعل)

تعداد صفحه: 30 اسلاید

فرمت: ppt_قابل ویرایش

قابل استفاده برای: 

معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز.

دانلود ppt درس چهاردهم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم

توضیحات مختصر :

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم. با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد. بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 229 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

پاورپوینت درس 14 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان مخاطب، بی مخاطب

کاربران گرامی محتوای فایل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درس 14 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان مخاطب، بی مخاطب می باشد که در قالب فایل ppt_قابل ویرایش و در حجم 21 اسلاید بصورت زیبا و منظم توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه شده است.

مشخصات محصول : 

عنوان: درس چهاردهم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم (مخاطب، بی مخاطب)

تعداد صفحه: 21 اسلاید

فرمت: ppt_قابل ویرایش

قابل استفاده برای: 

معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز.

دانلود ppt درس پانزدهم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم

توضیحات مختصر :

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم. با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد. بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 23 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

 پاورپوینت درس 15 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان هر چیز که در جستن آنی، آنی 

کاربران گرامی محتوای فایل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درس 15 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان هر چیز که در جستن آنی، آنی می باشد که در قالب فایل ppt_قابل ویرایش و در حجم 19 اسلاید بصورت زیبا و منظم توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه شده است.

مشخصات محصول : 

عنوان: درس پانزدهم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم (هر چیز که در جستن آنی، آنی)

تعداد صفحه: 19 اسلاید

فرمت: ppt_قابل ویرایش

قابل استفاده برای: 

معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز.

دانلود ppt درس شانزدهم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم

توضیحات مختصر :

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم. با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد.  بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 27 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

پاورپوینت درس 16 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان کلیشه بدن

کاربران گرامی محتوای فایل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درس 16 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان کلیشه بدن می باشد که در قالب فایل ppt_قابل ویرایش و در حجم 20 اسلاید بصورت زیبا و منظم توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه شده است.

مشخصات محصول : 

عنوان: درس شانزدهم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم (کلیشه بدن)

تعداد صفحه: 20 اسلاید

فرمت: ppt_قابل ویرایش

قابل استفاده برای: 

معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز.

دانلود ppt درس هفدهم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم

توضیحات مختصر :

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم. با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد. بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.

دانلود فایل

راهنمای دانشجو بازدید : 19 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

پاورپوینت درس 17 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان بازی زندگی است (درس اختیاری)

کاربران گرامی محتوای فایل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درس 17 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان بازی زندگی است (درس اختیاری) می باشد که در قالب فایل ppt_قابل ویرایش و در حجم 20 اسلاید بصورت زیبا و منظم توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه شده است.

مشخصات محصول : 

عنوان: درس هفدهم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم بازی زندگی است

تعداد صفحه: 20 اسلاید

فرمت: ppt_قابل ویرایش

قابل استفاده برای: 

معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز.

دانلود ppt درس هجدهم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم

توضیحات مختصر :

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم. با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد. بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 13 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

پاورپوینت درس 18 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان زندگی دوم

کاربران گرامی محتوای فایل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درس 18 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان زندگی دوم می باشد که در قالب فایل ppt_قابل ویرایش و در حجم 21 اسلاید بصورت زیبا و منظم توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه شده است.

مشخصات محصول : 

عنوان: درس هجدهم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم (زندگی دوم)

تعداد صفحه: 21 اسلاید

فرمت: ppt_قابل ویرایش

قابل استفاده برای: 

معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز.

دانلود ppt درس نوزدهم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم

توضیحات مختصر :

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم. با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد. بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.

 

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 41 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

پاورپوینت درس 19 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان پنجگانه سواد رسانه ای

کاربران گرامی محتوای فایل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درس 19 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان پنجگانه سواد رسانه ای می باشد که در قالب فایل ppt_قابل ویرایش و در حجم 14 اسلاید بصورت زیبا و منظم توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه شده است. 

مشخصات محصول : 

عنوان: درس نوزدهم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم (پنجگانه سواد رسانه ای)

تعداد صفحه: 14 اسلاید

فرمت: ppt_قابل ویرایش

قابل استفاده برای: 

معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز.

توضیحات مختصر :

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم. با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد. بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 59 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

پاورپوینت مراقب اضافه بار باشید درس 20 تفکر و سواد رسانه


جهت مشاهده و دانلود این فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود پاورپوینت مراقب اضافه بار باشید درس 20 تفکر و سواد رسانه

کاربران گرامی محتوای فایل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درس 20 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان مراقب اضافه بار باشید می باشد که در قالب فایل ppt_قابل ویرایش و در حجم 23 اسلاید بصورت زیبا و منظم توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه شده است.

مشخصات محصول : 

عنوان: درس بیستم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم (مراقب اضافه بار باشید)

تعداد صفحه: 23 اسلاید

فرمت: ppt_قابل ویرایش

قابل استفاده برای: 

معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز.

توضیحات مختصر :

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم. با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد. بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 29 چهارشنبه 26 آبان 1400 نظرات (0)

پاورپوینت درس 21 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان من از رسانه ها هوشمندانه استفاده می کنم

جهت مشاهده و دانلود این فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

پاورپوینت درس 21 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان من از رسانه ها هوشمندانه استفاده می کنم

کاربران گرامی محتوای فایل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درس 21 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان من از رسانه ها هوشمندانه استفاده می کنم می باشد که در قالب فایل ppt_قابل ویرایش و در حجم 16 اسلاید بصورت زیبا و منظم توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه شده است. 

مشخصات محصول : 

عنوان: درس بیست و یکم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم (من از رسانه ها هوشمندانه استفاده می کنم)

تعداد صفحه: 16 اسلاید

فرمت: ppt_قابل ویرایش

قابل استفاده برای: 

معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز.

دانلود ppt درس بیست و دوم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم

توضیحات مختصر :

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم. با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد. بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.

 

دانلود فایل

راهنمای دانشجو بازدید : 23 چهارشنبه 26 آبان 1400 نظرات (0)

پاورپوینت درس 22 تفکر و سواد رسانه ای

جهت مشاهده و دانلود این فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود پاورپوینت درس 22 تفکر و سواد رسانه ای

کاربران گرامی محتوای فایل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درس 22 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان اخلاق رسانه ای می باشد که در قالب فایل ppt_قابل ویرایش و در حجم 20 اسلاید بصورت زیبا و منظم توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه شده است. 

مشخصات محصول : 

عنوان: درس بیست و دوم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم (اخلاق رسانه ای)

تعداد صفحه: 20 اسلاید

فرمت: ppt_قابل ویرایش

قابل استفاده برای: 

معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز.

توضیحات مختصر :

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم. با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد. بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 36 چهارشنبه 26 آبان 1400 نظرات (0)

پاورپوینت درس 5 جغرافیای ایران 

جهت مشاهده و دانلود این فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود پاورپوینت درس 5 جغرافیای ایران 

دانش آموزان و کاربران عزیز محتوای فایل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درس 5 جغرافیای ایران پایه دهم می باشد که در قالب فایل pptx_(پاورپوینت) با بهترین کیفیت توسط تیم وبسایت راهنمای دانشجو تهیه و تدوین گردیده است.

تعریف آب و هوا:

در ابتدای درس پنجم جغرافیا پایه دهم آمده است اصطلاح هوا به وضعیت آنی و زودگذر جو گفته می شود. آب و هوا نیز به مجموعه عناصر جوی غالب در یک منطقه در دراز مدت گفته می شود.

دانلود درس 5 جغرافیا دهم

سرفصل های درس پنجم جغرافیا:

 1. هواشناسی و پیش بینی وضع هوا
 2. عوامل موثر بر آب و هوای ایران
 3. انواع آب و هوای ایران
 4. علت به وجود آمدن بیابان ها در ایران
 5. آب و هوا و معماری
 6. آب و هوا و سامانه های حمل و نقل
 7. آب و هوا و سلامت
 8. مشکلات محیط زیستی ناشی از تغییر وضعیت آب و هوایی

دانلود فایل

راهنمای دانشجو بازدید : 53 یکشنبه 04 مهر 1400 نظرات (0)

پرسشنامه نظم جویی شناختی هیجان


جهت مشاهده و دانلود این فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود پرسشنامه نظم جویی شناختی هیجان
پرسشنامه نظم جویی شناختی هیجان CERQ-P گارنفسکی

این پرسشنامه دارای ۳۶ سوال بوده و هدف آن سنجش خرده مقیاس های نظم جویی شناختی هیجان (ملامت خویش، پذیرش، نشخوارگری، تمرکز مجدد مثبت، تمرکز مجدد بر برنامه ریزی، ...
اعتبار و روایی نسخه ی فارسی پرسش نامه‌ی نظم جویی شناختی هدف این پژوهش، تهیه‌ی نسخه‌ی فارسی پرسش‌نامه‌ی نظم‌جویی شناختی هیجان- فرم ... بررسی ساختار عاملی این پرسش‌نامه با استفاده از روش تحلیل عامل اکتشافی از الگوی ...


پرسشنامه نظم جویی شناختی هیجانی


پرسشنامه نظم جویی شناختی هیجانی (CERQ). افسردگی یک اختلال بسیار شایع و شدید است و هنوز یک مسئله چالش انگیز در حوزه بهداشت روانی میباشد، که ...
خصوصیات روان‌سنجی پرسشنامه‌ی نظم‌جویی شناختی هیجان
مقدمه: نظم‌جویی شناختی هیجان نقش مهمی در فهم همبسته‌های رفتاری و هیجانی استرس و وقایع عاطفی منفی ایفا می‌کند. هدف مطالعه حاضر تهیه‌ی نسخه‌ی فارسی پرسشنامه‌ی ...
چکیدههدف پژوهش حاضر بررسی راهبردهای نظم‌جویی شناختی هیجان و کمال‌گرایی در زنان پیمان‌شکن و عادی بود. در قالب یک طرح علّی مقایسه‌ای، 80 زن متأهل (40 نفر .. چکیده. زمینه و هدف: هدف پژوهش حاضر تهیه فرم کوتاه نسخه فارسی پرسش نامه نظم جویی شناختی هیجان (CERQ-P- short) و بررسی اعتبار و روایی آن بود.


دانلود فایل

راهنمای دانشجو بازدید : 108 یکشنبه 04 مهر 1400 نظرات (0)

جزوه آموزشی قواعد نگارش در زبان فارسی ویژه آزمون های استخدامی

جهت مشاهده و دانلود این فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود جزوه آموزشی قواعد نگارش در زبان فارسی ویژه آزمون های استخدامی


جزوه آموزشی قواعد نگارش در زبان فارسی

دانلود جزوه آموزشی قواعد نگارش زبان فارسی، شامل مهمترین علائم نگارشی و املایی زبان فارسی، مناسب برای داوطلبان شرکت در آزمون های استخدامی. جزوه آموزشی قواعد نگارش در زبان فارسیجزوه آموزشی قواعد نگارش زبان فارسی ، شامل مهمترین علائم نگارشی و املایی زبان فارسی، مناسب برای داوطلبان شرکت در آزمون های استخدامی.


دانلود جزوه آموزشی قواعد نگارش در زبان فارسی

جزوه آموزشی قواعد نگارش در زبان فارسی ( ویژه آزمون های استخدامی) دانلود جزوه آموزشی قواعد نگارش زبان فارسی، شامل مهمترین علائم نگارشی و املایی زبان فارسی، ... جزوه آموزشی قواعد نگارش در زبان فارسی

دانلود دانلود دانلود دانلود جزوه آموزشی قواعد نگارش در زبان فارسی ( ویژه آزمون های استخدامی). فایل قابل ویرایش جزوه آموزشی قواعد نگارش در ...


جزوه آموزشی قواعد نگارش در زبان فارسی ویژه آزمون های استخدامی

قواعد - جزوه - آزمون - نگارش - آموزشی - فارسی - زبان - استخدامی - ویژه - دانلود جزوه آموزشی قواعد نگارش زبان فارسی، شامل مهمترین علائم نگارشی و املایی زبان ...جزوه آموزشی قواعد نگارش در زبان فارسی دانلود رشته سایر موارد - 108349. عبارت کلیدی: - شناسه در سایت: ... دانلود جزوه آموزشی قواعد نگارش در زبان فارسی (ویژه آزمون های استخدامی) -جزوه آموزشی قواعد نگارش در زبان فارسی ( ویژه آزمون های استخدامی) جزوه ادبیات آزمون های استخدامی,آیین نگارش فارسی,ادبیات آزمون استخدامی,جزوه زبان فارسی,جزوه ...

 

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 50 یکشنبه 04 مهر 1400 نظرات (0)

جزوه اخلاق اسلامی پیام نور

جهت مشاهده و دانلود این فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود جزوه اخلاق اسلامی پیام نور


دانلود جزوه درس اخلاق اسلامی درس اخلاق اسلامی یکی از دروس عمومی رشته های دانشگاهی است که توجه ویژه به آن زمینه ساز رشد معنوی دانشجویان طی گدراندن این واحد درسی است. جزوه و فلش کارت اخلاق اسلامی ( مبانی و مفاهیم)جزوه اخلاق اسلامی : یکی از دروسی که دانشجویان رشته های علوم انسانی ( حقوق و روانشناسی و علوم تربیتی و اقتصاد و …. ) باید پاس کنند اخلاق اسلامی میباشد ... دانلود جزوه خلاصه نکات درس اخلاق اسلامیدانلود جزوه خلاصه نکات درس اخلاق اسلامی


جزوه اخلاق اسلامی پیام نور

جزوات تایپ شده اخلاق اسلامی دانلود فایل. تقریباً ۷۸۱٬۰۰۰ نتیجه (۰٫۴۳ ثانیه) اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید نتایج وب. دانلود رایگان جزوه درس اخلاق ... جزوه اخلاق اسلامی اکنون در این پست ، جزوه ی اخلاق اسلامی استاد موسوی قدمگاهی را برای شما آماده کرده ایم . نام جزوه: اخلاق اسلامی. رشته: الهیات و معارف اسلامی.جزوه اخلاق اسلامی دانشگاه علمی کاربردی. دانلود جزوه کامل اخلاق اسلامی. دانلود جزوه کامل اخلاق اسلامی دانلود فایل


جزوه اخلاق اسلامی

دانلود جزوه درس اخلاق اسلامی استاد مهرولی دانلود استفاده از این فایل در وب های دیگر بدون هماهنگی، از لحاظ اخلاقی شایسته نیست. جزوات درس اخلاق اسلامی درس اخلاق اسلامی یکی از دروس عمومی رشته های دانشگاهی است که توجه ویژه به آن زمینه ساز رشد معنوی دانشجویان طی گدراندن این واحد درسی است  جزوه درس اخلاق اسلامی پیام نو

جزوه اخلاق اسلامی پیام نور,دانلود جزوه اخلاق اسلامی پیام نور,جزوه درس اخلاق اسلامی پیام نور ... جزوه کتاب اخلاق اسلامی (مبانی و مفاهیم) تالیف محمد داوودی.

 

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 263 یکشنبه 04 مهر 1400 نظرات (0)

فهرست اسامی شرکتهای پخش مواد غذایی استان فارس

جهت مشاهده و دانلود این فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود فهرست اسامی شرکتهای پخش مواد غذایی استان فارس


لیست شرکتهای پخش مواد غذایی استان فارس دانلود اسامی شرکتهای پخش مواد غذایی استان فارس (شهر شیراز و توابع آن)، در قالب فایل اکسل و شامل شماره تلفن و شماره فکس شرکت، نام مدیریت و ... فهرست شرکتهای پخش مواد غذایی استان فارس
دانلود اسامی شرکتهای پخش مواد غذایی استان فارس (شهر شیراز و توابع آن)، در قالب فایل اکسل و شامل شماره تلفن و شماره فکس شرکت، نام مدیریت و موبایل ایشان، نوع ...
لیست شرکت های متفرقه عضو انجمن · لوگو انجمن شرکت های صنعت پخش استان فارس. آدرس:شیراز، میدان پاسارگاد، ابتدای بلوار پاسارگاد غربی، سمت چپ، ساختمان نیلوفر 9، ...

فهرست شرکتهای پخش مواد غذایی استان فارس
پخش مواد غذایی و بهداشتی مشاهده جدیدترین و بروزترین لیست از بهترین شرکت ها و فروشگاه های پخش مواد غذایی شیراز همراه با اطلاعات کامل شامل آدرس ، شماره تماس ، ساعت کاری و نظرات و... لیست شرکتهای پخش مواد غذایی فارس
اسامی شرکتهای پخش استان فارس و توابع آن، این فایل شامل لیست شرکتهای پخش مواد غذایی و شوینده استان فارس و توابع آن همراه با تلفن و اسم مدیریت و موبایل ایشان ...
 
لیست شرکتهای پخش مواد غذایی فارس
دانلود اسامی شرکتهای پخش مواد غذایی استان فارس (شهر شیراز و توابع آن)، در قالب فایل اکسل و شامل شماره تلفن و شماره فکس شرکت، نام مدیریت و موبایل ایشان، نوع ... فهرست شرکتهای پخش مواد غذایی استان فارس
اسامی شرکتهای پخش مواد غذایی,استان فارس,تلفن شرکتهای پخش مواد غذایی شیراز,شرکتهای پخش استان فارس,شرکتهای پخش شیراز,شرکتهای پخش مواد غذایی,شماره تلفن شرکتهای ...
لیست شرکتهای پخش مواد غذایی لیست شرکت های پخش استان فارس


دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 64 یکشنبه 04 مهر 1400 نظرات (0)

طرح توجیهی گاوداری 100 رأسی


جهت مشاهده و دانلود این فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود طرح توجیهی گاوداری 100 رأسی

 

طرح توجیهی پرواربندی گوساله 100 راسی سال 1400

دانلود طرح توجیهی پرواربندی گوساله 100 راسی سال 1400 بررسی سود و درامد پرورش گاو گوشتی 100 راسی سرمایه مورد نیاز احداث دامداری 100 راسی اخذ ... طرح توجیهی گاوداری 100 رأسی سال 99 طرح توجیهی گاوداری 100 رأسی در این طرح توجیهی 100 رأس گاو به‌منظور دستیابی به گوشت قرمز پرورش داده می‌شود. در این هدف سعی بر این است که ... طرح توجیهی گاوداری گوشتی 100 راسی طرح توجیهی گاوداری گوشتی 100 راسی (ویرایش بهار ۱۴۰۰). ۳۸,۰۰۰ تومان. 21 صفحه فایل word و pdf حجم فایل : 2 مگابایت لینک دانلود این فایل بلافاصله پس از پرداخت ...

 

طرح توجیهی گاوداری-پرورش گاوشیری 100 راسی

طرح توجیحی گاوداری 100 راسی ویرایش سال 98. کشت معمول یونجه است چراکه علوفه تازه، ارزان و موردعلاقه دام را در دسترس قرار می‌دهد ... طرح توجیهی گاوداری 100 راسی برای احداث یک گاوداری 100 راسی در سال 1399 به حدود یک میلیارد تومان سرمایه ثابت و هفتصد و پنجاه میلیون تومان سرمایه در گردش جهت خرید دام و ... طرح توجیهی گاو شیری 100 راسی مولد طرح توجیهی گاو شیری 100 راسی مولد صنعتی سال 99 : پرورش گاو شیری 100 راسی به طور عامیانه به معنای احداث جایگاه گاوداری ، خرید تلیسه ، زایش و ... طرح توجیهی گاوداری شیری 100 راسی 96

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 57 یکشنبه 04 مهر 1400 نظرات (0)

دانلود طرح توجیهی گوسفند رومانوف

جهت مشاهده و دانلود این فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود طرح توجیهی گوسفند رومانوف

طرح توجیهی گوسفند رومانف چندقلوزا سال 1400 هزینه موردنیاز برای پرورش گوسفند رومانف — در حال حاضر، کشورهایی که گوشت اصلی مصرفی‌شان گوسفندی است بیش از سایر کشورها به سمت پرورش این گوسفند گرایش دارند. دانلود طرح توجیهی پرورش گوسفندان رومانف ، طرح توجیهی گوسفندان داشتی ، طرح ... برای کسب درآمد از راه پرورش گوسفند رومانوف، در وھله اول شناخت این نژاد است. دستگاه صادر کننده مجوز طرح: سازمان جهاد کشاورزی جمع سرمایه گذاری طرح: 9,517 میلیون ریال (معادل ... سرمایه درگردش طرح: 254 میلیون ریال موضوع طرح: پرورش گوسفند رومانف 200 راسی


طرح توجیهی گوسفند رومانوف

طرح توجیهی پرورش گوسفند رومانوف 300 راسی را با توجه به درخواست دامداران و سرمایه گذاران جهت بررسی سود و درامد پرورش گوسفند رومانوف ، همچنین ... سرمایه ثابت طرح: 6,608,144,500
سود ویژه: 2,196,248,382 سود ناویژه: 2,599,636,602 طرح توجیهی گوسفند رومانف چندقلوزا
یکی از روش‌های پرورش گوسفند که از دیرباز در بین مردم سراسر جهان مرسوم بوده، پرورش و نگهداری به روش داشتی است. هدف در سیستم داشتی نگهداری از ...


طرح توجیهی پرورش گوسفند رومانف (word,pdf)

طرح توجیهی فوق حاوی فایل word و pdf برای دانلود می باشد. گوسفند نژاد رومانف دارای رکورد چند قلوزایی بوده که در حال حاضر زایش ۹ بره در یک شکم برای این گوسفند ... طرح توجیهی گوسفند رومانف چندقلوزا در سال 98 در این مقاله خواهید خواند که پرورش گوسفند رومانف چه مزایا و چه ویژگی هایی دارد و تا چه حد میتواند باعث درآمد چندین برابر شما شود. برای دریافت طرح توجیهی...طرح توجیهی پرورش گوسفند رومانوف
گوسفند رومانف یک نژاد خالص بوده و از تلاقی نژادها بوجود نیامده است. این نژاد زودرس بوده و بره های آن در سن 4 ماهگی نیز خصوصیات بلوغ از خود نشان می دهند.
دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 54 یکشنبه 04 مهر 1400 نظرات (0)

طرح توجیهی پرورش بز سانن 50 رأسی


جهت مشاهده و دانلود این فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود طرح توجیهی پرورش بز سانن 50 رأسی


طرح توجیهی پرورش بز سانن 50 رأسی

طرح توجیهی پرورش بزهای چند قلوزا و شیری سانن طرح توجیهی پرورش بزسانن یک کار جدید و سودآور در زمینه دام پروری است ، لبنیات بز سالم و بهتر از لبنیات گاو و گاومیش است. طرح توجیهی پرورش بز سانن 50 رأسی (98)

طرح توجیهی پرورش بز سانن 140 رأسی (ویرایش 98) ... سابقه ورود بز سانن به ایران به بیش از 50 سال قبل و به سال 1343 بر می گردد. ورود بز سانن در ایران با هدف ...


طرح توجیهی بز سانن 50 راسی

دانلود طرح توجیهی بز سانن 150 راسی سال 99 پرورش و نگهداری بز سانن تولید شیر و نژاد سرمایه لازم جهت احداث دامداری و اخذ وام تسهیلات بانکی ... طرح توجیهی بز سانن 500 راسی شیری

دانلود طرح توجیهی پرورش بز سانن 500 راسی شیری سال 99 خرید بز سانن خالص فرانسوی و احداث جایگاه دامداری شیردوشی جهت سود درامد و اخذ وام بانکی.


طرح توجیهی بز سانن 50 راسی سال 98

دانلود طرح توجیهی فنی اقتصادی پرورش و نگهداری بز سانن 50 راسی سال 97 و 98 سرمایه گذاری مورد نیاز وام و تسهیلات بانکی بررسی سود و درامد. طرح توجیهی بز سانن 50 راسی سال 99 پرورش بز دانلود طرح توجیهی بز سانن 50 راسی سال 99 : پرورش بز سانن جز طرح های پر تولید محسوب شده و هدف اصلی از آن تولید شیر و اصلاح نژاد می باشد . پرورش بز سانن به همراه طرح توجیهی و بانک تصاویردانلود رایگان پرورش بز سانن به همراه طرح توجیهی و بانک تصاویرمجموعه آموزشی پرورش بز سانن به همراه طرح توجیهی سال 97 و بانک تصاویر مراحل مختلف پرورش بز و ...

 

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 56 یکشنبه 04 مهر 1400 نظرات (0)

طرح توجیهی احداث کشتارگاه طیور گوشتی

جهت مشاهده و دانلود این فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود طرح توجیهی احداث کشتارگاه طیور گوشتی


طرح توجیهی احداث کشتارگاه طیور گوشتی سال 1400

اهداف احداث کشتارگاه صنعتی طیور. تأمین گوشت و رسانیدن آن و سایر متفرقات خوراکی به صورت بهداشتی و مطابق با موازین شرع مقدس اسلام به دست مردم. ایجاد یک ... طرح کشتارگاه صنعتی طیور اهداف احداث کشتارگاههای صنعتی طیور. ۱-تأمین گوشت و رسانیدن آن و سایر متفرقات خوراکی به صورت بهداشتی و مطابق با موازین شرع مقدس اسلام به دست مردم.طرح توجیهی احداث و راه اندازی کشتارگاه طیور گوشتی

اگر به تاریخچه کشتارگاه ها نگاهی بیاندازیم ملاحظه می کنیم که قبل از اینکه کشتارگاه ها به شکل امروزی پدید بیاید و کشتار ها در محل خاصی متمرکز ... طرح توجیهی احداث کشتارگاه صنعتی دام سال 1400 جهت سفارش مطالعات بازار و طرح توجیهی احداث کشتارگاه صنعتی دام ( گاو و گوسفند ... در کشتارگاه ها دام ها و طیور را ذبح نموده و گوشت مورد نیاز مراکز عرضه گوشت ...


طرح توجیهی کشتارگاه مرغ

از سال ها پیش تولید گوشت سفید طیور به صورت صنعتی و در مرغداری ها و مراکز پرورش صنعتی انجام میگیرد. طرح توجیهی کشتارگاه مرغ. طرح توجیهی احداث ... طرح توجیهی کشتارگاه طیور فهرست اطلاعاتی که در طرح توجیهی کشتارگاه طیور برای شما آورده ایم: این طرح شامل همه جداول زیر است : ... احداث و راه اندازیکشتارگاه طیور گوشتی. 2-ظرفيت :. احداث کشتارگاه دام شرایط احداث کشتارگاه صنعتی دامقبل از احداث کشتارگاه قصابان در همان محل فروش گوشت اقدام به ذبح حیوان ... توصیه می شود ابتدا در مورد طرح توجیهی احداث کشتارگاه دام که باید ...  طرح توجیهی احداث کشتارگاه صنعتی طیور ... غذایی و آشامیدنی بوده و کد 1511 مربوط به زیر شاخه تولید، عمل آوری و حفاظت از فساد گوشت و محصولات گوشتی می باشد.


طرح توجیهی احداث کشتارگاه مرغ

طرح توجیهی کشتارگاه نیمه صنعتی مرغ ۱۵۰۰ قطعه در ساعت سال ۹۴. طرح توجیه فنی مالی و اقتصادی احداث و راه اندازی کشتارگاه طیور گوشتی به ظرفیت ۱۵۰۰ ... ساخت کشتارگاه کوچک مرغ دانلود طرح توجیهی کشتارگاه مرغ
هزینه ساخت کشتارگاه مرغ اطلاعات درباره کشتارگاه مرغ دانلود رایگان طرح توجیهی کشتارگاه صنعتی مرغ


دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 73 یکشنبه 04 مهر 1400 نظرات (0)

طرح توجیهی احداث گلخانه هیدروپونیک گوجه فرنگی 1000 متری سال 98

جهت مشاهده و دانلود این فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود طرح توجیهی احداث گلخانه هیدروپونیک گوجه فرنگی 1000 متری سال 98

طرح توجیهی گلخانه هیدروپونیک گوجه فرنگی

هدف از اجرای طرح توجیهی گلخانه هیدروپونیک گوجه‌فرنگی احداث یک گلخانه 1000 متری گوجه‌فرنگی به‌صورت هیدروپونیک است , در این طرح هزینه ساخت ... طرح توجیهی گلخانه هیدروپونیک گوجه فرنگی برای احداث گلخانه گوجه‌فرنگی نیاز به یک سازه و پوشش گلخانه مناسب داریم ... دانلود طرح توجیهی گلخانه هیدروپونیک گوجه‌فرنگی 1000 متری نگارش 98 ...


طرح توجیهی گلخانه هیدروپونیک گوجه‌فرنگی 98

آنچه در احداث یک گلخانه بسیار اهمیت دارد برآورد دقیق قیمت و هزینه احداث گلخانه 1000 متری در سال 98 است، با توجه به افزایش قیمت‌هایی که در ... هزینه ساخت و مجوز های احداث گلخانه با استفاده از کشت هیدروپونیک، میتوانیم بدون محدودیت در هر کجای ایران به کشت میوه‌هایی همچون توت فرنگی و گوجه پرداخت. استفاده از این نوع کشت باعث ... سرمایه لازم ساخت گلخانه در سال 1400 هزینه ساخت گلخانه و لیست قیمت تجهیزات گلخانه با ... سرمایه لازم ساخت گلخانه هر متر مربع گلخانه را میتوانید در زیر مشاهده فرمایید: ...

 

راه اندازی گلخانه 1000 متری

اگر جزو افرادی هستید که سال ها تجربه پرورش گل و گیاه دارید یا سابقه طولانی در زمینه کشت انواع محصولات گلخانه ای مانند خیار و گوجه و توت فرنگی ... احداث گلخانه هیدروپونیک گوجه فرنگی 1000 متری

کاربران و کارآفرینان گرامی محتوای این فایل شامل کاملتریـن و بهتریـن طرح توجیهی احداث گلخانه هیدروپونیک گوجه فرنگی 1000 متری سال 98 می باشد که در قالب فایل ... براورد هزینه احداث گلخانه 1000 متریبراورد هزینه احداث گلخانه 1000 متری هزینه راه اندازی گلخانه بسته به مکان ... ورا، گلخانه کاشت توت فرنگی، گلخانه کاشت زعفران، گلخانه کاشت خیار و گوجه، گلخانه ... گلخانه 1000 متری طرح توجیهی گلخانه هیدروپونیک گوجه فرنگی. بنابراین قیمت تمام شده هزینه احداث گلخانه 1000 متری در سال 98 را بر اساس پارامترها و استانداردهای گفته شده تعیین می ... درآمد گلخانه هیدروپونیک گلخانه 200 متری هزینه ساخت گلخانه خانگی هزینه احداث گلخانه 1000 متری در سال 99 گلخانه ۵۰۰ متری درامد گلخانه گوجه فرنگی مراحل ساخت گلخانه

 

 

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 43 یکشنبه 04 مهر 1400 نظرات (0)

طرح توجیهی پرواربندی گوساله 50 رأسی سال 98

جهت مشاهده و دانلود این فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

دانلود طرح توجیهی پرواربندی گوساله 50 رأسی سال 98

طرح توجیهی پرواربندی گوساله 50 راسی سال 1400 دانلود طرح توجیهی پرواربندی گوساله 50 راسی سال 1400 ورد و پی دی اف طرح توجیهی گاو گوشتی 50 راسی بررسی سود و درامد احداث دامداری گاو گوشتی 50 .. طرح توجیهی گاوداری ۵۰ راسی گوشتی آیا می‌دانید که نحوه پرورش گاو گوشتی چگونه است؟ ... نژاد گاو گوشتی مناسب برای اجرای طرح توجیهی گاوداری 50 رأسی.برای راه‌اندازی و اجرای طرح توجیهی پرواربندی گوساله در سال 98 نیاز به سرمایه‌گذاری اولیه دارد. این سرمایه صرف دو بخش ثابت و جاری می‌گردد. طرح توجیهی گاوداری 50 رأسی سال 99 این طرح برای علاقه مندان احداث گاوداری و متقاضیانی که می خواهند وام بگیرند یا مجوز دریافت کنند مفید خواهد بود. ازآنجایی‌که پرورش گاو گوشتی ...


طرح توجیهی گاوداری گوشتی

طرح توجیهی پرواربندی گوساله 50 رأسی 98 نژاد گوساله مناسب برای پرواربندی: با ازدیاد جمعیت و نیاز هر چه بیشتر بشر به گوشت و تولید آن، دام‌هایی ... طرح توجیهی گوساله پرواری 100 راسدر صنعت پرواربندی بیشترین هزینه تهیه خوراک که 60 درصد از کل هزینه ها و تهیه گوساله ها که 25 درصد از کل هزینه است.


دانلود رایگان طرح توجیهی پرواربندی گوساله

۱ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «دانلود رایگان طرح توجیهی پرواربندی گوساله» ثبت شده است - دانلود ... دانلود طرح توجیهی فنی مالی و اقتصادی پرورش گـاو شیری 50 راسی. طرح توجیهی پرواربندی گوساله 50 راسی مطلب با کلمه‌ی کلیدی «طرح توجیهی پرواربندی گوساله 50 راسی» ثبت شده است - طرح توجیهی جدید, پروژه کارآفرینی برای وام و گرفتن جواز ,طرح توجیهی با کامفار.


طرح توجیهی پرواربندی گوساله 50 راسی

طرح توجیهی پرواربندی گوساله 50 راسی طرح صنعتی پرواربندی گوساله به ظرفیت ۵۰ رأس در هر دوره توضیحات: به موجب این طرح پس از اتمام عملیات اجرایی ساختمان و ... هزینه ساخت گاوداری 50 راسی نقشه گاوداری 50 راسی درآمد پرواربندی گوساله هزینه ساخت گاوداری 100 راسی هزینه ساخت گاوداری 20 راسی

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 77 چهارشنبه 11 فروردین 1400 نظرات (0)

دانلود گزارش کار خدمات روانشناسی بامداد

 


جهت مشاهده و دانلود این فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

دانلود گزارش کار خدمات روانشناسی بامداد

 


دانلود کارورزی مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی بامداد 40 ص. آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل ... دانلود کارورزی مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی بامداد کیفی ترین فایل دانلود کارورزی مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی بامداد 40 ص برای دانش پژوهان تدارک شده شامل دانلود کارورزی مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی بامداد 40 ...


گزارش کارورزی مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی بامداد

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 39 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده ... دانلود گزارش کارآموزی کارورزی مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی
دانلود گزارش کارآموزی کارورزی مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی بامداد ... «گزارش سازمان بهداشت جهانی حاکی است که سالانه بیش از یک میلیون نوجوان ۱۳ تا ۱۹ ساله ازخانه ...


گزارش کـارورزی رشته روانشناسی مرکزمشاوره و خدمات

دانلود گزارش کـارورزی رشته روانشناسی مرکزمشاوره و خدمات روانشانسی بامداد بافرمت ورد وقابل ویرایش تعدادصفحات 42 گزارش کارآموزی آماده,دانلود کارآموزی,گزارش ... کارورزی - مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی بامداد 40 نام فایل : کارورزی – مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی بامداد 40 ص فرمت : .doc تعداد صفحه/اسلاید : 36 حجم : 20 مگابایت دختران فراریبه دخترانی گفته ...
کارورزی - مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی بامدادنام فایل : کارورزی – مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی بامداد 40 ص ... دانلود کارورزی آماده در قالب word با عنوان گزارش کارورزی راهنمایی و مشاوره ۱۰۸ ... 

 

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 48 چهارشنبه 11 فروردین 1400 نظرات (0)

گزارش کارورزی لوسمی ميلوئيدها دو مزم

 

جهت مشاهده و دانلود این فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

دانلود گزارش کارورزی لوسمی ميلوئيدها دو مزم

 


گزارش کارورزی لوسمی ميلوئيدها دو مزم کاربران گرامی محتوای فایل گزارش کارورزی لوسمی ميلوئيدها دو مزم می باشد که در قالب فایل word_قابل ویرایش و در حجم 77 صفحه تهیه شده است. دانلود گزارش کارورزی لوسمي ميلوئيدها دو مزم این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 77 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده ...دانلود گزارش کارورزی لوسمي ميلوئيدها دو مزم این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 77 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، ...


دانلود گزارش کارورزی لوسمي ميلوئيدها دو مزم

گزارش کارورزی,لوسمی میلوئیدها دو مزم در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان دانلود گزارش ...
کارورزی لوسمي ميلوئيدها دو مزم دو نوع حاد و مزمن براي اين نوع سرطان تشخيص داده شده است ، لوسمي ميلوئيد حاد (Acute myeLoblastic ... گزارش کارورزی,رشته حسابداری,شرکت سودا شیمی,گزارش کارورزی رشته حسابداری در شرکت ... دانلود فایل دانلود گزارش کارورزی شركت قند شيروان · دانلود فایل دانلود گزارش کارورزی لوسمي ميلوئيدها دو مزم · دانلود فایل دانلود گزارش کاروزی صنایع لاستیک.

 

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 57 چهارشنبه 11 فروردین 1400 نظرات (0)


گزارش و پروژه کارآموزی در مورد اداره آب و فاضلاب

 

جهت مشاهده و دانلود این فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

 


دانلود گزارش و پروژه کارآموزی در مورد اداره آب و فاضلاب

 

 


گزارش کارآموزی اداره آب و فاضلاب برای دانلود گزارش کارآموزی در مورد اداره آب و فاضلاب و همچنین نمونه گزارش کارآموزی و کارورزی در مورد اداره آب و فاضلاب و پروژه کارآموزی دانشجویی و دانش آموزی در مورد ... گزارش کارآموزی اداره آب و فاضلاب عنوان: گزارش کارآموزی « اداره آب و فاضلاب » قالب بندی: WORD تعداد صفحات: 143 این پروژه ، گزارش کارآموزی در اداره آب و فاضلاب می باشد. در این پروژه کارآموزی تمام ...


گزارش کارآموزی در شرکت آب و فاضلاب

آب و فاضلاب. عنوان گزارش : گزارش کارآموزی در شرکت آب و فاضلاب. قالب بندی : Word, PDF. قیمت : رایگان. شرح مختصر : برخورداری از آب آشامیدنی .. گزارش پروژه کارآموزی شرکت آب و فاضلاب شهری
براساس جستجوی شما موارد زیر برای دانلود پایان نامه و پروپوزال در مورد گزارش پروژه کارآموزی شرکت آب و فاضلاب شهری و پروژه دانشجویی و گزارش سمینار و تز در مورد ... دانلود رایگان گزارش کارآموزی در شرکت آب و فاضلاب دانلود رایگان گزارش کارآموزی در شرکت آب و فاضلاب


گزارش کارآموزی آب و فاضلاب

دانلود گزارش کارآموزی اداره آب و فاضلاب نقش حیاتی توسعه آب و تاثیر چشمگیر آن در برنامه ریزی زیر بنائی کشور ایجاب می کند تا منطقه ای که عهده دار تامین بخش ...
گزارش کارآموزی شرکت آب و فاضلاب گزارش کارآموزی شرکت آب و فاضلاب کنترل کیفی آب شرب گزارش کارآموزی اداره آب و فاضلاب دانلود رایگان مقاله کارورزی گزارش ...

 

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 129 سه شنبه 10 فروردین 1400 نظرات (0)

زندگینامه عطار نیشابوری به زبان ساده

 

 

جهت مشاهده و دانلود این فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

دانلود زندگینامه عطار نیشابوری به زبان ساده

 

 

 

زندگینامه عطار نیشابوری. فريدالدين ابو حامد محمد بن ابوبكر ابراهيم بن اسحاق عطار نيشابوري، يكي از شعرا و عارفان نام آور ايران در اواخر قرن ششم و اويل قرن هفتم هجري ... زندگی‌نامه‏ — دیوان اشعار: دیوان عطار، خسرونامه، منطق‌الطیر، اسرارنامه و.. تخلص: فرید، عطار. عطار اشعار بسیاری درباره فضیلت خلفا دارد که ... دیوان اشعار: دیوان عطار، خسرونامه، منطق‌الطیر، اس... نام کامل: فریدالدین محمد عطار نیشابور مذهب: اهل سنت و شیعه به روایتی لقب: عطار، شیخ عطار، عطار نیشابوری

 


زندگینامه فریدالدین عطار نیشابوری

 

۲ - زندگی‌نامه‏ — زندگی‌نامه. [ویرایش]. شیخ فریدالدین محمد بن ابوبکر نیشابوری مشهور به «عطار» شاعر بزرگ ایرانی در قرن ششم، به سال ۵۴۰ه. ق. محمود بن ...

ماجرای مرگ غم انگیز عطار نیشابوریبیوگرافی عطار نیشابوری. فریدالدین ابوحامد محمد بن ابوبکر ابراهیم بن اسحاق عطار کَدکَنی نیشابوری مشهور به عطّار نیشابوری متولد ۵۴۰ در کدکن ...


زندگینامه عطار نیشابوری

 

تحقیق درمورد عطار نیشابوری ، زندگینامه عطار نیشابوری آثارعطار نیشابوری: اسرارنامه - الهی نامه - منطق - الطیر - مصیبت‌نامه - مختارنامه - تذکرةالاولیا.زندگینامه عطار نیشابوری به زبان ساده

فریدالدین ابوحامد محمد عطار نیشابوری مشهور به شیخ عطّار نیشابوری (۱۱۴۶م/۵۴۰ق – ۱۲۲۱م/۶۱۸ق) یکی از عارفان، صوفیان و شاعران ایرانی سترگ و ...


 

دانلود فایل

 

راهنمای دانشجو بازدید : 115 سه شنبه 10 فروردین 1400 نظرات (0)

پاورپوینت در مورد تاجر و شغل تجارت

 

جهت مشاهده و دانلود این فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

دانلود پاورپوینت در مورد تاجر و شغل تجارت

 

 

تاجر بودن یک مفهوم عرفی است. جایگاه تاجر در قانون تجارت این عرف را این‌گونه شناسایی و بیان کرده است: «تاجر کسی است که شغل معمولی خود را معاملات تجارتی قرار ... تاجر به چه کسی گفته میشود؟ تاجر | بررسي تاجر و شغل تجارت | بازرگان | داد و ستد | حقوق تجارت | معاملات تجاری | امور بازرگانی | اعمال تبعی تجاری | اهلیت تاجر | تاجر : مطابق ماده ۱ قانون تجارت تاجر کسی است که شغل معمول خود را معاملات تجاری قرار دهد، شاید در وهله اول به علت قید کلمه « کسی » این توهم ایجاد شود که قانونگذار ...


تاجر و الزامات وی

در حقوق تجارت و به موجب ماده ۱ قانون تجارت تاجر کسی است که شغل معمولی خود را معاملات تجاری قرار دهد.کسبه جزء نیز که در مواد ۶و۱۹ قانون تجارت بیان شده تاجر محسوب می ...  - شغل تجارت — در حقوق تجارت و به موجب ماده یک قانون تجارت تاجر کسی است که شغل معمولی خود را معاملات تجاری قرار دهد. کسبه جزء نیز که در ماده ششم ... 

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 47 سه شنبه 10 فروردین 1400 نظرات (0)

پاورپوینت در مورد شهر باستانی همدان

 

جهت مشاهده و دانلود این فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

دانلود پاورپوینت در مورد شهر باستانی همدان

 

 


آشنایی با شهر تاریخی همدان آشنایی با شهر تاریخی همدان : هَمِدان یکی از شهرهای غربی و کوهستانی ایران است که در استان همدان و در دامنه رشته کوه الوند واقع شده‌است. همدان یکی از ... همدان اولین پایتخت نخستین شاهنشاهی ایران، مادها بوده‌است . آثار یافت‌شده از محوطهٔ باستانی هگمتانه و نیز کتیبه‌های گنج‌نامه از آن دوران هستند . همچنین شهر همدان در روزگار .. جاهای دیدنی همداناین آثار در موزه آثار باستانی واقع در همین شهر نگهداری می‌شوند. از دیگر دیدنی‌های این شهر تاریخی می‌توان به کلیسای گریگوری ...


توصیف شهر همدان

مکان های تاریخی در شهر همدان به قدری گسترده است که بازدید از همه ی آن ها در طول روز ممکن نیست. علاوه بر آن، استان همدان در منطقه مرتفع قرار گرفته است به همین دلیل از آب و ... همدان، اولین پایتخت نخستین شاهنشاهی ایران، مادها بوده‌است! آثار پیدا شده از محوطهٔ باستانی هگمتانه و نیز کتیبه‌های گنج‌نامه از آن دوران میباشند. همچنین این شهر، در روزگار هخامنشیان، اشکانیان، ساسانیان، آل بویه و سلجوقیان نیز یکی از پایتخت‌های ایران؛ بوده‌است . در حال حاضر، استان همدان به علت داشتن مراکز تاریخی و دیدنی به عنوان پنجمین شهر فرهنگی و توریستی ایران؛ معرفی میگردد و از نظر علمی نیز با وجود مراکز دانشگاه بوعلی سینا، دانشگاه صنعتی همدان، دانشگاه آزاد اسلامی همدان، دانشگاه پیام نور همدان و مراکز دیگر به عنوان یکی از قطب‌های دانشگاهی کشور مشهور شده ‌است… بنای شهر همدان را به دیا آكو پادشاه ماد نسبت می‌دهند. شهر همدان به نامهای اكباتان – هگمتانه -آنادانا یا همدانا معروف استجاذبه های تاریخی همدان

ثبت خاطرات به یاد ماندنی در شهر کهن. استان همدان بیش از 1752 اثر تاریخی ، فرهنگی و طبیعی دارد که از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار هستند. با توجه  حقایقی از همدان که در هیچ جا نخوانده اید
این استان به اندازه ای قدیمی و تاریخی است که طبق مشاهدات و شواهدی که باستان ... همچنین از دیگر دانستنی های همدان این که اولین بنا و سازه ای که در شهر همدان ساخته شده ...
 

دانلود فایل

 

راهنمای دانشجو بازدید : 49 سه شنبه 10 فروردین 1400 نظرات (0)

پاورپوینت میگرن و انواع سردردها

 

جهت مشاهده و دانلود این فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

دانلود پاورپوینت میگرن و انواع سردردها

 

 


تشخیص انواع سردرد 3- سردرد کلاستر 4- سردرد تنشی 5- سردرد سرویکوژنیک (ناشی از گردن). قدم اول در درمان سردرد تشخیص نوع آن است..انواع سردردهای شایع؛ تفاوت میگرن با دیگر سردردها چیست؟انواع سردردهای شایع؛ تفاوت میگرن با دیگر سردردها چیست؟ فرارو- تقریبا همه ما تجربه سردرد را داریم و مچنان تعداد افرادی که مدام دچار سر درد می‌شوند کم ...


انواع میگرن

انواع میگرن. میگرن. میگرن یک سردرد اپیزودیک شایع با شیوع حدود ۱۸ درصد در زنان و ۶ درصد در مردان می باشد. سردرد میگرنی دارای ماهیت عود کننده و شدت متوسط تا ... تشخیص انواع سردرد
تشخیص انواع سردرد. سردرد یک شکایت عمومی است. در طول یک سال میزان بروز آن 90% و در طول عمر افراد 99% است. 23 میلیون نفر در آمریکا میگرن دارند و در کل دنیا ... انواع سردرد ؛ تنشی، خوشه ای، برگشتی و میگرنی گاهی مواقع سردردهای تنشی همانند میگرن به نظر می رسند. با این حال این سردردها بر خلاف سردردهای میگرنی با اختلالات بینایی همراه نیستند. انواع سردرد علائم سر درد. ۲) ... 

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 104 سه شنبه 10 فروردین 1400 نظرات (0)

 اهمیت و ضرورت تعلیم و تربیت ppt

 

جهت مشاهده و دانلود این فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

 اهمیت و ضرورت تعلیم و تربیت ppt

 

 


اهمیت و ضرورت فلسفه تعلیم و تربیت نه زیستن، و کوشش برای شناختن هستی است.علوم انسانی، عمدتا امیخته با اندیشه های فلسفی و ارزش های مبتنی بر اصول .. ضرورت تبیین تعلیم و تربیت اسلامى ماهیت تعلیم و تربیت اسلامى به چند دلیل ضرورت دارد: ... به بحث تربیت اسلامى، معناى آن نیست بلکه مطالبى راجع به اهمیت علم، جایگاه عالم و متعلم، مفهوم عقل، ...


فلسفه تعلیم و تربیت

دانلود رایگان متن کامل مقاله همایش علمی فلسفه تعلیم و تربیت. ... تربيت و احراز اهميت تربيت قبل از تعليم و ضرورت جايگاه تعليم پيش از تربيت، انجام شده و اما در ... اهميت تعليم و تربيت اهميت تعليم و تربيت تعليم
در بيان اهميت تعليم و تربيت کافي است گفته شود که تحقق گوهر آدمي منوط بدان بوده و ... پيدايي و گسترش نظام‏هاي تعليم و تربيت بيانگر ضرورت اهميت روز افزون ...


اهميّت و ضرورت تعليم و تربيت

اهميّت و ضرورت تعليم و تربيت در قرآن و روايات. اسلام براى تعليم و تربيت اهميّت خاصّى قائل است; چنانكه هر جا سخن از ارسال رسولان به ميان مى آورد، تعليم و تربيت و ...
ضرورت نگاه همگانی به جایگاه محوری دستگاه تعلیم و تربیت
مدیر کل آموزش و پرورش البرز می‌گوید: امروز حدود یک میلیون نفر در عرصه تعلیم وتربیت کشور فعالیت دارند که بیانگر اهمیت بالای جایگاه نهاد ...

 

 

دانلود فایل

 

تعداد صفحات : 49

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 1949
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 10
 • تعداد اعضا : 10
 • آی پی امروز : 116
 • آی پی دیروز : 1345
 • بازدید امروز : 358
 • باردید دیروز : 2,333
 • گوگل امروز : 46
 • گوگل دیروز : 756
 • بازدید هفته : 11,700
 • بازدید ماه : 2,691
 • بازدید سال : 355,765
 • بازدید کلی : 1,470,121