loading...
دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 175 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

پاورپوینت درباره میوه آلو

کاربران گرامی محتوای این فایل شامل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت در مورد میوه آلو می باشد که در قالب فایل ppt و در حجم 25 اسلاید با توضیحات دقیق و کامل توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه و تنظیم شده است.

مشخصات محصول :

عنوان: میوه آلو

تعداد صفحه: 25 اسلاید

فرمت فایل: ppt

چکیده :

دربین میوه های هسته دار، آلوها خیلی متنوع هستند. جنس prunus ، زیر خانواده prunoideae ،خانواده Roseaceae تعداد کروموزوم پایه آلو X=8 طبقه بندی ارقام آلو براساس : ۱) رابطه بین ظهور جوانه گل وجوانه برگ. ۲) تعداد گل درهرجوانه . ۳) قطر جام گل. ۴) فاصله گلبرگ درجام گل ۵) شکل گلبرگ. ۶) شکل کاسه گل. ۷) شکل کاسبرگ. خاک نوع خاک برای آلو اهمیت زیادی ندارد.

میوه آلو

خاکهای عمیق شنی لومی با زهکشی خوب و عاری ازشوری وقلیائیت آلوهای اروپایی در خاکهای لومی سنگین ورسی غنی ازمواد آلی درمناطقی باسرمای شدید زمستانه آلورا اول بهار( قبل ازباز شدن جوانه ها) میکارند. (جلوگیری از خطرسرما) در مناطقی با زمستان ملایم آلو در پاییز هم کشت می شود. فاصله کاشت: فاصله ردیف های کاشت۶ متر،فاصله درختها درروی ردیف ۶متر درخاکهای سبک فاصله کاشت نزدیکتر به اندازه ۴/۵×۴/۵ متر ارقامی که تیپ رشدی بهتری دارند درخاکهای لومی شنی بافاصله های ۶/۶×۶/۶ متر یا ۲/۷×۲/۷ متر کشاورزی

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 299 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

پاورپوینت هفته مشاغل

کاربران گرامی محتوای این فایل شامل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت در مورد هفته مشاغل می باشد که در قالب فایل PPT_قابل ویرایش و در حجم 11 اسلاید با کیفیت عالی توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه و تنظیم شده است. 

مشخصات محصول :

عنوان: هفته مشاغل

تعداد صفحه: 11 اسلاید

فرمت فایل: PPT_قابل ویرایش

توضیحات لازم :

آشنایی با مشاغل مختلف این امکان را به دانش آموزان میدهد تا متناسب با استعداد، توانایی، رغبت، هوش و علایق خود نسبت به انتخاب رشته تحصیلی مناسب که منجر به انتخاب شغل مورد علاقه آنها میشود ، اقدام نمایند.

 1. راهنمایی شغلی
 2. شیوه های اجرایی راهنمایی شغلی
 3. اهداف راهنمایی شغلی در دوره های مختلف تحصیلی
 4. رابطه راهنمایی تحصیلی با راهنمایی شغلی
 5. تعریف کار و شغل
 6. کار دارای چند خصوصیت است
 7. علل کار کردن
 8. نقش مشاوران در مدارس
راهنمایی شغلی :

راهنمایی شغلی نوع دیگری از راهنمایی است که بدان وسیله به فرد کمک می شود تا بر اساس شناخت استعدادها ، رغبت ها و محدودیت ها و نیز نیازهای شغلی جامعه و محیط زندگی خود، بتواند شغل مناسبی انتخاب کند و پس از گذراندن دوره های آموزشی به طور موفقیّت آمیز و رضایت ‌بخشی به آن اشتغال ورزد. فرانک پارسونز که از بنیانگذاران نهضت راهنمایی شغلی در آمریکا است، در این مورد میگوید: « راهنمایی شغلی کمک به فرد است تا شغل مناسبی را انتخاب کند، برای انجام دادن آن آماده شود و بطور موفقیّت آمیزی به انجام آن بپردازد. »

از دیدگاه وی راهنمایی شغلی 3 مرحله دارد که عبارتند از :

1- شناخت توانایی ها ،رغبت ها و محدودیته ای فرد.

2- شناخت خصوصیات مشاغل و فرصت های شغلی جامعه.

3- برقراری سازش منطقی بین خصوصیات فردی با خصوصیات شغلی.

شیوه های اجرایی راهنمایی شغلی عبارتند از :

1- بازدید از مراکز و محیط های شغلی.

2- معرفی مشاغل (بخصوص در هفته معرفی مشاغل)

3- ارائه واحد شناسایی مشاغل دروس مختلف مرتبط.

4- مقاله نویسی شغلی.

5- اجرای نمایشنامه شغلی.

6- اشتغال در ایام فراغت.

7- انجام مصاحبه های شغلی توسط دانش آموزان.

اهداف راهنمایی شغلی در دوره های مختلف تحصیلی :

مهمترین هدف راهنمایی شغلی دردوره ابتدایی آن است که دانش آموزان متوجه شوند که وجود تمام مشاغل مشروع و نیز اشتغال در آنها برای ادامه زندگی افراد و بقای جامعه لازم است. در دوره راهنمایی تحصیلی ، دانش آموزان از طریق راهنمایی شغلی، باید از توانائیها و خصوصیات خود بیشتر آگاه شوند و با تاکید بر خودشناسی و شناخت مشاغل مختلف، برای طرح ریزی شغلی آماده شوند. در این دوره ، خودشناسی بر شغل شناسی مقدم است.

در دوره متوسطه ، راهنمایی شغلی دو هدف اصلی را دنبال میکند :

اول آنکه با فراهم کردن امکانات و موقعیت : دانش آموز باخودشناسی و شغل شناسی کاملتر و دقیق تر طرح ریزی شغلی را انجام دهد و مشکلات موجود را درانتخاب شغل بر طرف نماید.

دوم آنکه باید اطلاعات دقیق تری درباره نتایج آزمونهای روانی : شناسایی مشاغل متعدد و امکانات و فرصت های استخدامی دردسترس دانش آموزان قرار گیرد.

 

دانلود فایل

راهنمای دانشجو بازدید : 175 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

دانلود پاورپوینت در مورد آشنایی کامل با ورزش بسکتبال

کاربران گرامی محتوای فایل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت در مورد ورزش بسکتبال می باشد که در قالب فایل ppt (قابل ويرايش و آماده پرينت) و در حجم 14 اسلاید با بهترین کیفیت توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه و تنظیم شده است.

مشخصات محصول :

عنوان: ورزش بسکتبال

تعداد صفحه: 14 اسلاید

فرمت فایل: ppt قابل ويرايش و آماده پرينت

توضیحات مختصر :

تاریخچه بسکتبال

زادگاه بازی بسکتبال آمریکاست. این بازی در اوایل پاییز سال ۱۸۹۱ میلادی توسط شخصی به نام جیمز نای اسمیت پایه ریزی و ابداع شد. اما از قرن ها پیش در میان ساکنان نقاط مختلف قاره آمریکا، به ویژه آمریکای مرکزی و جنوبی انواعی از بازی و مسابقه رایج بوده که کم و بیش به بسکتبال شباهت داشته است.

بسکتبال (به انگلیسی: Basketball)‏ یک ورزش گروهی است که در آن دو تیم از پنج بازیکن سعی می‌کنند با پرتاب توپ به داخل حلقه امتیاز کسب کنند. هدف هر تیم از انجام بازی، کسب امتیاز از طریق انداختن توپ در داخل حلقه است. در حالی که در حین انجام بازی قاعده‌ ای از قوانین و مقرارات نیز باید رعایت شود. لذا تاکید فراوانی بر تقویت مهارت‌های پرتاب صورت می‌گیرد. هر توپی که از حلقه حریف عبور کند و داخل آن برود گل نامیده می‌شود. بسکتبال به طور گسترده یکی از محبوب‌ترین ورزش‌های جهان محسوب می‌شود…

در ایران، نوعی بازی سنتی و قدیمی در میان گله دارها متداول است که آن را (پولو) (Polo) می نامند. در این بازی، دو تیم سوار بر اسب در میدانی وسیع به تاخت و تاز میپردازند و هر تیم کوشش میکند توپی را که شش حلقه (مانند دستگیره) بر بدنه آن هست، با پرتاب کردن و پاس دادن به یاران خودی، به آن سوی میدان برساند و از حلقه و توری سبدی که در انتهای میدان بر روی ستونی چوبی نصب شده عبور دهد. این بازی تا حدی شبیه بسکتبال است اما شباهت بازی پوک تا پوک با ورزش بسکتبال بیش از پیش است. پوک تا پوک، در میان اقوام متمدن قاره آمریکای جنوبی و مرکزی رواج بسیار داشت به ویژه اقوام مایا و تولتک (در ناحیه مکزیک کنونی) این بازی با توپ و حلقه های ثابت در میدانی وسیع انجام می شد. (ادامه متن در فایل اصلی)

فهرست مطالب :

تاریخچه بسکتبال

قوانین ابتدایی

قوانین مینی بسکتبال

قوانین بسکتبال

قانون دبل (Double)

قانون رانینگ: (تراولینگ)

انواع خطاها

بسکتبال نمایشی آمریکا AND ۱

بسکتبال خیابانی

 

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 209 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

پاورپوینت درباره آپتامرها 

دانشجویان و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درباره آپتامر ها (Aptamers) می باشد که در قالب فایل PPT قابل ویرایش و در حجم 46 اسلاید توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه و تنظیم شده است.

مشخصات محصول :

عنوان: آپتامر ها (Aptamers)

فرمت فایل: PPT قابل ویرایش

تعداد صفحه: 46 اسلاید

قابل استفاده برای : دانشجویان و علاقمندان رشته های پزشکی و پیراپزشکی و …

پاورپوینت ارائه کلاسی با موضوع آپتامرها (Aptamers)، در حجم 46 اسلاید، همراه با تصاویر.

بخشی از متن :

آپتامر از کلمه لاتین aptus (به معنای مناسب بودنFitting ) و کلمه یونانی meros (به معنای بخش part ) تشکیل شده است. آپتامرها الیگونوکلئوتیدهای ریبونوکلئیک اسید (RNA) و داکسی ریبونوکلئیک اسید تک رشته (ssDNA) یا مولکول های پپتیدی کوچکی هستند که به دلیل ساختار سه بعدی که دارند می توانند با اختصاصیت و تمایل بالا به مولکول هدف خود متصل می شوند.

فهرست مطالب :

مقدمه

ویژگی های آپتامرهای اسید نوکلئیکی

مزیت های آپتامر در مقایسه با آنتی بادی

1. پایداری بالای آپتامر

2. تنوع مولکول های هدف

تغییرات آپتامر

مقایسه خصوصیات آپتامر و آنتی بادی

تولید آپتامرها

مراحل فرایند SELEX

آپتامرهای پپتیدی

کاربردهای آپتامرها

استفاده ازآپتامرها به عنوان دارو

استفاده ازآپتامرها به عنوان سیستم دارو رسانی

استفاده ازآپتامرها در تصویر برداری

استفاده ازآپتامرها در آزمایشگاه

کاربردهای آپتامرها

تکنیک های Immuno Assay

انواع ELASA …

نتیجه گیری

روش تهیه نانوبادی ها

ویژگی های منحصر به فرد نانوبادی ها

کاربرد های نانوبادی ها در پزشکی

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 97 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

پاورپوینت در مورد آزمایش پرسیومتری

کاربران گرامی محتوای فایل شامل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درباره آزمایش پرسیومتری می باشد که در قالب فایل ppt_قابل ویرایش و در حجم 40 اسلاید با کیفیت عالی توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه و تنظیم شده است. جهت خرید و دانلود این فایل به روی گزینه افـزودن به سبـد خریـد کلیک نمایید.

مشخصات محصول :

عنوان: آزمایش پرسیومتری

تعداد صفحه: 40 اسلاید

فرمت فایل: ppt_قابل ویرایش

توضیحات مختصر :

آزمایش پرسیومتری از آزمایش های برجا در مهندسی ژئوتکنیک به دلیل نتایج حاصل از آن و کاربرد های آنها در تحلیل و تفسیر ویژگی های مهندسی خاک و در رابطه های ارائه شده توسط محققین، از کارآمدترین آزمایش های برجا می باشد. قدمت و سابقه علم ژئوتکنیک به میزان قدمت بناها و ساختمان های باستانی می باشد. پرسیومتری یکی از مهمترین آزمونهای برجا است که به دو روش قابل اجرا است. پرسیومتر سوندی استوانه ای شکل و دارای غشائی انعطاف پذیر و منبسط شونده است که برای اعمال فشار یکنواخت به دیواره گمانه طراحی شده است. اولین بار توسط منارد در سال ۱۹۵۴ طراحی و سپس درسال ۱۹۵۵ دستگاه و روش های طراحی مربوطه (روش های منارد) توسعه یافت. در پاورپونت پیش رو ابتدا به تعاریف و تاریخچه پرسیومتری میپردازد و چگونگی انجام این آزمایش به همراه تصاویر مرتبط را شرح میدهد.

دانلود پاورپوینت درباره آزمایش پرسیومتری

آزمایش پرسیومتری

مباحث مطرح شده در پاورپوینت آزمایش پرسیومتری :

تاریخچه و تئوری پرسیومتری

انواع پرسیومتر و محیطهای مورد استفاده

مراحل انجام آزمایش

پارامترهای مهندسی حاصل از آزمایش

کاربرد نتایج آزمایش

 

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 85 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

پاورپوینت در مورد کاشت و براشت زیتون

کاربران عزیز محتوای فایل شامل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درباره زیتون از کاشت تا برداشت می باشد که در قالب فایل ppt_پاورپوینت و در حجم 17 اسلاید با کیفیت عالی توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه و تدوین گردیده است.

مشخصات گیاه شناسی:

زیتون در حال حاضر به صورت تجاری و یا برای استفاده های شخصی در سراسر جهان پرورش می یابد. درخت زیتون می تواند بیش از 1000 سال زندگی کند، زیتون نیز مانند بسیاری از گیاهان، باید شرایط خاصی را داشته باشد تا بتواند رشد نماید

زیتون گیاهی نیمه گرمسیری می باشد و در مناطقی که خطر یخبندان های شدید زمستانه وجود نداشته باشد میتوان اقدام به کاشت آن نمود. همیشه سبز بوده و برگهای آن هر 2 تا 4 سال یکبار خزان می کنند در صورتی که همه ساله برگهای جوان روی شاخه ظاهر می گردند.

برگها سبز تیره متقابل و ابعاد آنها در واریته های مختلف متفاوت می باشد رنگ سطح فوقانی برگها سبز تیره و پوشیده از یک لایه بافت مومی و در سطح تحتانی کرک های ستاره ای نقره ای وجود دارد که دو عامل فوق موجب کاهش تبخیر رطوبت و افزایش توان مقاومت در مقابل خشکی و گرما می شوند. گلهای زیتون معمولا دیرتر از گلهای سایر درختان میوه شکوفا می شوند. گلها خوشه ای و هر خوشه از خوشه چه های تشکیل یافته و دارای 8 تا 25 گل است. رنگ گلها سفید صدفی و دارای چهار گلبرگ و چهار کاسبرگ 2 پرچم و مادگی 2 خانه ای هستند.

پاورپوینت زیتون از کاشت تا برداشت

گلها بر دو نوعند. گلهای کامل که دارای اندامهای نر و ماده هستند و گلهای ناقص که فقط اندام نر دارند تعداد گلها فوق العاده زیاد است و در صورتی که 1 تا 3 درصد گلها به میوه تبدیل گردد باردهی مناسب و اقتصادی خواهد بود. تلقیح توسط باد و حشرات انجام می گیرد. عدم سازگاری گرده ها با مادگی از مهمترین عوامل شناخته شده دگر باروری در زیتون است.

میوه زیتون گوشتی و هسته دار است که در واریته های مختلف به اشکال گرد، بیضی، گلوله ای، دراز، نوک دار و دارای انحناء در یک طرف دیده می شوند. وزن میوه از یک تا دوازده گرم متفاوت می باشد. میوه زیتون شفت، پوست آن صاف و براق، گوشت نرم و بسیار تلخ و رنگ گوشت ابتدا سبز که در نهایت به بنفش تغییر رنگ می دهد. گوشت معمولاً چسبیده به هسته می باشد. قسمت هسته میوه چوبی و مغز آن گوشتی می باشد.

دانلود فایل

ارقام زیتون:

مهمترین ارقام زیتون در کشور که به دو دسته ارقام داخلی و خارجی تقسیم می شوند بشرح ذیل می باشند:

ارقام داخلی:

 • زرد
 • روغنی
 • ماری
 • شنگه
 • زرد گلوله
 • فیشمی
 • دزفول

ارقام خارجی:

بیشتر از کشورهای اسپانیا، یونان، فرانسه و ایتالیا و سوریه می باشد که میتوان به ارقام کنسروالیا، والانولیا، سویلانا، آربکین، لچینو، ابوسطل، جلت، کرونایکی، بلیدی و آمیگدالولیلا اشاره نمود.

پاورپوینت درباره کاشت زیتون

ازدیاد زیتون:

تولید نهال زیتون به دو صورت جنسی و غیر جنسی انجام میگیرد. تولید نهال از طریق جنسی بصورت کاشت بذر و انجام عمل پیوند با استفاده از ارقام برتر انجام می شود. ازدیاد غیر جنسی بصورت  قلمه های نیمه خشبی  پاجوش و تقسیم انجام می شود که با توجه به طرح توسعه باغهای زیتون کشور نیاز به تعداد بالایی نهال بهترین و با صرفه ترین راه ازدیاد از طریق قلمه های نیمه خشبی برگدار می باشد که در گلخانه های میست با پایه های گرم کننده و پوشش پلاستیکی ریشه دار و سپس در گلخانه های انتظار پس از رسیدن به اندازه مناسب بصورت گلدانی در زمان مناسب توزیع میگردد.

احتیاجات آب و هوایی:

دما: زیتون در مناطقی بهترین عملکرد و بهترین کیفیت را خواهد داشت که دارای زمستان های معتدل و تابستانهای گرم و خشک و طولانی باشند در این شرایط میوه ها امکان رسیدن پیدا می کنند. زیتون درختی نیمه گرمسیری بوده بنابراین به یخبندانهای شدید حساس است. دمای این حساسیت در دوره های مختلف رشد گیاه فرق می کند. اگر درجه حرارت هوا در دوره استراحت گیاه بتدریج کاهش یابد حتی اگر به ۱۳- درجه سانتیگراد هم برسد خسارت وارد شده به درخت قابل توجه نخواهد بود اما اگر در همین زمان درجه حرارت بطور ناگهانی کاهش یابد ممکن است به نابودی گیاه منجر گردد. همچنین شاخه های بارده درخت در درجه حرارت ۵- سانتیگراد ممکن است از بین برود.

نور:  محصول رضایت بخش و اقتصادی زیتون در مناطقی که بیش از 1500 ساعت آفتاب در سال داشته باشد به دست می آید در مناطق کم نور رشد رویشی درخت بیشتر بوده و شاخه ها در همدیگر فرو رفته تولید محصول را کم می نماید.

خاک: درخت زیتون معمولا در اغلب خاکها محصول می دهد اما بهترین خاک برای زیتون کاری خاک سبک رسی، شنی با زهکش کافی و عمیق می باشد و بهترین pH برای درخت زیتون در محدوده ۸-۷ می باشد.

آب: زیتون را گیاهی کم توقع و مقاوم به خشکی می شناسند اما محصول مطمئن و اقتصادی در صورتی حاصل می شود که برای هر هکتار زیتون بطور خالص حدود ۴۰۰۰ متر مکعب آب تأمین شود این میزان در مناطقی که میزان تبخیر و تعرق زیاد است به ۵۵۰۰ تا ۶۰۰۰ متر مکعب می رسد. کاشت دیم زیتون نیز در مناطقی که بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ میلی متر بارندگی سالیانه با پراکنش مناسب داشته باشد عملی خواهد بود.

دانلود پاورپوینت درباره زیتون از کاشت تا برداشت

برداشت میوه:

در آغاز میوه های زیتون به رنگ سبز هستند و هر چه میوه ها رسیده تر می شوند به رنگ سیاه تغییر پیدا می کنند. زیتون هایی که هنوز سبز رنگ هستند و آن ها را می چینند مزه ایی گیاهی دارند، درحالی که زیتون هایی که رنگ آن ها به تیرگی می گراید این طعم را به صورت ضعیف تری دارا می باشند. بسیاری از روغن های زیتون از میوه هایی که رنگ آن ها میان سبز و تیره است به وجود می آید و در زمانی چیده می شوند که زنگ آن ها در حال گذار است.

دانلود پاورپوینت درباره زیتون از کاشت تا برداشت

خواص دارویی:

در واقع زيتون و روغنش خاصيت غذايی و هم ارزش دارويی دارند. به گفته‌ دانشمندان، زيتون معجزه‌گر است و در درمان بسياری از بيماریها از جمله نقرس، تصلب شرايين، فشار خون، سوء هاضمه، زخم‌های اثنی عشر، بيماريهای پوستی، دردهای عصبی، روماتيسم، ديابت و. . . كاربرد دارد.

روغن زيتون طبيعی بدليل ترکيبات معدنی, آلی, ويتامين ها و آنتی اکسيدانت ها دارای حداقل خواص ذيل ميباشد:

1- کاهش LDL کلسترل بد خون.

2- جلوگيری از سرطان سينه (در صورت استفاده مستمر در رژيم غذايی).

3- جلوگيری از سرطان کولون (بدليل ملين بودن با استفاده مستمر در رژيم غذايی).

4- جلوگيری از سرطان پوست (در صورت استفاده از پوشش موقت قبل از حمام آفتاب).

5- پايين آوردن فشار خون (با خوردن روزانه دوسوم قاشق غذاخوری بصورت خام).

6- جلوگيری کننده از گرفتگی عروق و بروز سکته قلبی و کمک به تسريع در بهبود بيمارانی که جراحی قلب نموده اند.

7- پيشگيری از پوکی استخوان و کمک به رشد کودکان (بدليل دارا بودن کلسيم بالا).

8- پيشگيری از آرتروروماتوئيد (در صورت مصرف مستمر در رژيم غذايی).

9- جلوگيری از ريزش مو بدليل داشتن مواد معدنی متعدد.

10- مصرف مستمر روغن زيتون در رژيم غذايی بدليل تنظيم عمليات گوارش و آثار مثبت متعدد پيری را به عقب می اندازد.

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 261 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

پاورپوینت در مورد عفت و حیا

کاربران گرامی محتوای فایل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درباره عفت و حیا می باشد که در قالب فایل pptx و در حجم 14 اسلاید با کیفیت عالی توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه و تنظیم شده است. جهت خرید و دانلود این فایل به روی گزینه افـزودن به سبـد خریـد کلیک نمایید.

✔ مشخصات محصول :

✔ عنوان: پاورپوینت عفت و حیا

✔ تعداد اسلایدها: 14

✔ فرمت فایل: pptx

بخشی از متن فایل :

عفت و حیاء تمام حرکات و سکنات و گفتار و قلم انسانی را کنترل می‌کند تا آنچه را که دلش می‌خواهد نکند و هرچه را نفسش اراده کرد به قلم و زبان نیاورد. درس عفت و پارسائی را باید از قرآن که راهنما و سرمشق انسان‌ها است بیاموزیم. عفت یکی از صفات نفسانی است که شهوت، همان نیروی سرکش را مهار می‌کند. درس عفت و پارسائی را باید از قرآن که راهنما و سرمشق انسان‌ها است بیاموزیم. پاورپوینت عفت و حیا یکی از پاورپوینت های رشته الهیات می باشد که در بخش الهیات سایت بوک ناک قرار دارد.

کتابی که از آغاز تا پایان با وقار و متانت سخن می‌گوید، باید گفت که یکی از معجزه‌های او نیز همین است که هیچگاه تعبیر زننده و مبتذل و دور از عفت، در او وجود ندارد و متناسب با تعبیرات یک فرد عادی درس نخوانده و پرورش یافته در محیط جهل و نادانی نیست. یکی از دغدغه های هر فرد مسلمانی این است که چگونه می­توان به کرامت توأم با عزت نفس دست پیدا کرد؛ از چه راه­کارهایی برای رسیدن به فضائل اخلاقی و رهائی از عیوب و زشتی ها باید استفاده کرد. یکی از مهمترین راه های رسیدن به کرامت و عزت نفس بر خورداری از صفت حیا است که از صفات جمیلۀ خداوند، انبیا، اولیای الهی و انسان­ های مؤمن به حساب می ­آید به صورتی که پیوسته با رفتارهای عملی و اخلاقی خود دیگران را به حفظ شرم و حیا دعوت می­ نمودند.

✔ فهرست مطلب :

عنوان

مقدمه

تعریف عفت

تعریف علمای اخلاق از عفت

تعریف حیا

مظاهر عفت

عفت در نگاه

عفت و حیا در راه رفتن

تفاوت عفت و حیا

تفاوت حجاب و حیا

حفاف و حیا از منظر امام منظر امام خمینی (ره)

پایان

 

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 162 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

پاورپوینت درباره متانول توكسيسيتی

کاربران گرامی محتوای این فایل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درباره متانول توكسيسيتي می باشد که در قالب فایل ppt_قابل ویرایش و در حجم 33 اسلاید توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه و تنظیم شده است.

مشخصات محصول :

عنوان: متانول توكسيسيتي

تعداد صفحه: 33 اسلاید

فرمت فایل: ppt_قابل ویرایش

علل مسمومیت :

Accidental

intentional

نحوه ورود به بدن

استنشاق بخار متانول ( کارخانجات و آزمایشگاهها )

شرب الکل اتانول آلوده به متانول

شرب عرقیات گیاهی آلوده به متانول

نوشیدن عمدی ( سوييساید ) یا خوراندن هومیسایدال

جذب پوستی از طریق پاشویه با الکل متانول

مقادیر توکسیک

15 تا 30 سی سی از محلول 40 درصد بدون درمان = مرگ

10 سی سی متانول حدود100 درصد در بالغ = مرگ

1/5 سی سی متانول حدود100 درصد درشیرخوار = مرگ

1 سی سی پر کیلوگرم معمولا = مرگ

حجم توزیع = 0/6 لیتر پر کیلو

نیمه عمر دفعی = 10(14) تا 30 ساعت که در مصرف همزمان با اتانول افزایش می یابد ( 30 تا 35 ساعت )

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 111 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

پاورپوینت درباره نشانه شناسی

دانشجویان و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درباره نشانه شناسی می باشد که در قالب فایل PPT قابل ویرایش و در حجم 137 اسلاید توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه و تنظیم شده است

مشخصات محصول :

عنوان: نشانه شناسی

فرمت فایل: PPT قابل ویرایش

تعداد صفحه: 137 اسلاید

در پايان اين درس از فراگير انتظار ميرود:

علايم و نشانه هاي شايع اختلالات رواني را بشناسد.

نشانه هاي مختلف را توصيف كند.

در برخورد با بيماران نشانه هاي مختلف را شناسايي كند.

اختلالات دركدرك perception

تعبير و تفسير از محيط پيرامون

در سايه تجربه

درك محركها پيرو تجربه هاي قبلي فرد

نشانه شناسی چیست

پديده اي انتخابي

آگاهي از كيفيت، كميت، شباهتها و تفاوت هاي اجزاي محيط بوسيله اعضاي حسي

اختلال در درك

فريفتار Illusion

توهم Hallucination

فريفتار

خطاي تعبير و سوء تعبير محركها

درك اشتباه از محركهاي خارجي موجود

الزامي بر وجود بيماري نيست

با توجه از بين ميرود

فريفتار

خطاي تعبير و سوء تعبير محركها

درك اشتباه از محركهاي خارجي موجود

الزامي بر وجود بيماري نيست

با توجه از بين ميرود

 

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 98 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

پاورپوینت درس 11 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان دروازه بانی خبر

کاربران گرامی محتوای فایل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درس 11 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان دروازه بانی خبر می باشد که در قالب فایل ppt_قابل ویرایش و در حجم 45 اسلاید بصورت زیبا و منظم توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه شده است. 

مشخصات محصول : 

عنوان: پاورپوینت درس یازدهم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم (دروازه بانی خبر)

تعداد صفحه: 45 اسلاید

فرمت: ppt_قابل ویرایش

قابل استفاده برای: 

معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز.

دانلود ppt درس دوازدهم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم

توضیحات مختصر :

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم. با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد. بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 25 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

پاورپوینت درس 13 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان مخاطب فعال یا منفعل

کاربران گرامی محتوای فایل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درس 13 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان مخاطب فعال یا منفعل می باشد که در قالب فایل ppt_قابل ویرایش و در حجم 30 اسلاید بصورت زیبا و منظم توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه شده است.

مشخصات محصول : 

عنوان: درس سیزدهم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم (مخاطب فعال یا منفعل)

تعداد صفحه: 30 اسلاید

فرمت: ppt_قابل ویرایش

قابل استفاده برای: 

معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز.

دانلود ppt درس چهاردهم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم

توضیحات مختصر :

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم. با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد. بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 229 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

پاورپوینت درس 14 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان مخاطب، بی مخاطب

کاربران گرامی محتوای فایل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درس 14 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان مخاطب، بی مخاطب می باشد که در قالب فایل ppt_قابل ویرایش و در حجم 21 اسلاید بصورت زیبا و منظم توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه شده است.

مشخصات محصول : 

عنوان: درس چهاردهم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم (مخاطب، بی مخاطب)

تعداد صفحه: 21 اسلاید

فرمت: ppt_قابل ویرایش

قابل استفاده برای: 

معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز.

دانلود ppt درس پانزدهم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم

توضیحات مختصر :

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم. با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد. بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 23 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

 پاورپوینت درس 15 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان هر چیز که در جستن آنی، آنی 

کاربران گرامی محتوای فایل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درس 15 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان هر چیز که در جستن آنی، آنی می باشد که در قالب فایل ppt_قابل ویرایش و در حجم 19 اسلاید بصورت زیبا و منظم توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه شده است.

مشخصات محصول : 

عنوان: درس پانزدهم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم (هر چیز که در جستن آنی، آنی)

تعداد صفحه: 19 اسلاید

فرمت: ppt_قابل ویرایش

قابل استفاده برای: 

معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز.

دانلود ppt درس شانزدهم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم

توضیحات مختصر :

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم. با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد.  بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 27 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

پاورپوینت درس 16 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان کلیشه بدن

کاربران گرامی محتوای فایل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درس 16 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان کلیشه بدن می باشد که در قالب فایل ppt_قابل ویرایش و در حجم 20 اسلاید بصورت زیبا و منظم توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه شده است.

مشخصات محصول : 

عنوان: درس شانزدهم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم (کلیشه بدن)

تعداد صفحه: 20 اسلاید

فرمت: ppt_قابل ویرایش

قابل استفاده برای: 

معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز.

دانلود ppt درس هفدهم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم

توضیحات مختصر :

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم. با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد. بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.

دانلود فایل

راهنمای دانشجو بازدید : 19 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

پاورپوینت درس 17 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان بازی زندگی است (درس اختیاری)

کاربران گرامی محتوای فایل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درس 17 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان بازی زندگی است (درس اختیاری) می باشد که در قالب فایل ppt_قابل ویرایش و در حجم 20 اسلاید بصورت زیبا و منظم توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه شده است.

مشخصات محصول : 

عنوان: درس هفدهم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم بازی زندگی است

تعداد صفحه: 20 اسلاید

فرمت: ppt_قابل ویرایش

قابل استفاده برای: 

معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز.

دانلود ppt درس هجدهم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم

توضیحات مختصر :

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم. با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد. بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 13 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

پاورپوینت درس 18 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان زندگی دوم

کاربران گرامی محتوای فایل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درس 18 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان زندگی دوم می باشد که در قالب فایل ppt_قابل ویرایش و در حجم 21 اسلاید بصورت زیبا و منظم توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه شده است.

مشخصات محصول : 

عنوان: درس هجدهم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم (زندگی دوم)

تعداد صفحه: 21 اسلاید

فرمت: ppt_قابل ویرایش

قابل استفاده برای: 

معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز.

دانلود ppt درس نوزدهم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم

توضیحات مختصر :

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم. با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد. بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.

 

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 41 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

پاورپوینت درس 19 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان پنجگانه سواد رسانه ای

کاربران گرامی محتوای فایل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درس 19 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان پنجگانه سواد رسانه ای می باشد که در قالب فایل ppt_قابل ویرایش و در حجم 14 اسلاید بصورت زیبا و منظم توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه شده است. 

مشخصات محصول : 

عنوان: درس نوزدهم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم (پنجگانه سواد رسانه ای)

تعداد صفحه: 14 اسلاید

فرمت: ppt_قابل ویرایش

قابل استفاده برای: 

معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز.

توضیحات مختصر :

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم. با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد. بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 59 دوشنبه 01 آذر 1400 نظرات (0)

پاورپوینت مراقب اضافه بار باشید درس 20 تفکر و سواد رسانه


جهت مشاهده و دانلود این فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود پاورپوینت مراقب اضافه بار باشید درس 20 تفکر و سواد رسانه

کاربران گرامی محتوای فایل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درس 20 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان مراقب اضافه بار باشید می باشد که در قالب فایل ppt_قابل ویرایش و در حجم 23 اسلاید بصورت زیبا و منظم توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه شده است.

مشخصات محصول : 

عنوان: درس بیستم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم (مراقب اضافه بار باشید)

تعداد صفحه: 23 اسلاید

فرمت: ppt_قابل ویرایش

قابل استفاده برای: 

معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز.

توضیحات مختصر :

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم. با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد. بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 29 چهارشنبه 26 آبان 1400 نظرات (0)

پاورپوینت درس 21 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان من از رسانه ها هوشمندانه استفاده می کنم

جهت مشاهده و دانلود این فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

پاورپوینت درس 21 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان من از رسانه ها هوشمندانه استفاده می کنم

کاربران گرامی محتوای فایل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درس 21 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم با عنوان من از رسانه ها هوشمندانه استفاده می کنم می باشد که در قالب فایل ppt_قابل ویرایش و در حجم 16 اسلاید بصورت زیبا و منظم توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه شده است. 

مشخصات محصول : 

عنوان: درس بیست و یکم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم (من از رسانه ها هوشمندانه استفاده می کنم)

تعداد صفحه: 16 اسلاید

فرمت: ppt_قابل ویرایش

قابل استفاده برای: 

معلمان، دانش آموزان و اولیای گرامی برای یادگیری بهتر دانش آموزان عزیز.

دانلود ppt درس بیست و دوم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم

توضیحات مختصر :

این پاورپوینت آموزشی، جذاب، قابل ویرایش، کاملا منطبق با کتب درسی و با تعداد اسلاید ذکر شده تهیه و تنظیم شده است. با بکارگیری نمودار ها ، تصاویر جالب و جذاب و دسته بندی مطالب سعی شده یادگیری مطالب را برای دانش آموزان عزیز تسهیل بخشیم. با انتخاب این پاورپوینت از تدریس و آموزش لذت خواهید برد. بدیهی است عناوین و مطالب و اسلایدها توسط دبیران مجرب و دلسوز در جهت گسترش علم و دانش روزافزون همه دانش آموزان علم با ظرافت خاص جمع آوری شده است.

 

دانلود فایل

راهنمای دانشجو بازدید : 35 چهارشنبه 26 آبان 1400 نظرات (0)

پاورپوینت درس 5 جغرافیای ایران 

جهت مشاهده و دانلود این فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

دانلود پاورپوینت درس 5 جغرافیای ایران 

دانش آموزان و کاربران عزیز محتوای فایل کاملتریـن و بهتریـن پاورپوینت درس 5 جغرافیای ایران پایه دهم می باشد که در قالب فایل pptx_(پاورپوینت) با بهترین کیفیت توسط تیم وبسایت راهنمای دانشجو تهیه و تدوین گردیده است.

تعریف آب و هوا:

در ابتدای درس پنجم جغرافیا پایه دهم آمده است اصطلاح هوا به وضعیت آنی و زودگذر جو گفته می شود. آب و هوا نیز به مجموعه عناصر جوی غالب در یک منطقه در دراز مدت گفته می شود.

دانلود درس 5 جغرافیا دهم

سرفصل های درس پنجم جغرافیا:

 1. هواشناسی و پیش بینی وضع هوا
 2. عوامل موثر بر آب و هوای ایران
 3. انواع آب و هوای ایران
 4. علت به وجود آمدن بیابان ها در ایران
 5. آب و هوا و معماری
 6. آب و هوا و سامانه های حمل و نقل
 7. آب و هوا و سلامت
 8. مشکلات محیط زیستی ناشی از تغییر وضعیت آب و هوایی

دانلود فایل

راهنمای دانشجو بازدید : 129 سه شنبه 10 فروردین 1400 نظرات (0)

زندگینامه عطار نیشابوری به زبان ساده

 

 

جهت مشاهده و دانلود این فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

دانلود زندگینامه عطار نیشابوری به زبان ساده

 

 

 

زندگینامه عطار نیشابوری. فريدالدين ابو حامد محمد بن ابوبكر ابراهيم بن اسحاق عطار نيشابوري، يكي از شعرا و عارفان نام آور ايران در اواخر قرن ششم و اويل قرن هفتم هجري ... زندگی‌نامه‏ — دیوان اشعار: دیوان عطار، خسرونامه، منطق‌الطیر، اسرارنامه و.. تخلص: فرید، عطار. عطار اشعار بسیاری درباره فضیلت خلفا دارد که ... دیوان اشعار: دیوان عطار، خسرونامه، منطق‌الطیر، اس... نام کامل: فریدالدین محمد عطار نیشابور مذهب: اهل سنت و شیعه به روایتی لقب: عطار، شیخ عطار، عطار نیشابوری

 


زندگینامه فریدالدین عطار نیشابوری

 

۲ - زندگی‌نامه‏ — زندگی‌نامه. [ویرایش]. شیخ فریدالدین محمد بن ابوبکر نیشابوری مشهور به «عطار» شاعر بزرگ ایرانی در قرن ششم، به سال ۵۴۰ه. ق. محمود بن ...

ماجرای مرگ غم انگیز عطار نیشابوریبیوگرافی عطار نیشابوری. فریدالدین ابوحامد محمد بن ابوبکر ابراهیم بن اسحاق عطار کَدکَنی نیشابوری مشهور به عطّار نیشابوری متولد ۵۴۰ در کدکن ...


زندگینامه عطار نیشابوری

 

تحقیق درمورد عطار نیشابوری ، زندگینامه عطار نیشابوری آثارعطار نیشابوری: اسرارنامه - الهی نامه - منطق - الطیر - مصیبت‌نامه - مختارنامه - تذکرةالاولیا.زندگینامه عطار نیشابوری به زبان ساده

فریدالدین ابوحامد محمد عطار نیشابوری مشهور به شیخ عطّار نیشابوری (۱۱۴۶م/۵۴۰ق – ۱۲۲۱م/۶۱۸ق) یکی از عارفان، صوفیان و شاعران ایرانی سترگ و ...


 

دانلود فایل

 

راهنمای دانشجو بازدید : 115 سه شنبه 10 فروردین 1400 نظرات (0)

پاورپوینت در مورد تاجر و شغل تجارت

 

جهت مشاهده و دانلود این فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

دانلود پاورپوینت در مورد تاجر و شغل تجارت

 

 

تاجر بودن یک مفهوم عرفی است. جایگاه تاجر در قانون تجارت این عرف را این‌گونه شناسایی و بیان کرده است: «تاجر کسی است که شغل معمولی خود را معاملات تجارتی قرار ... تاجر به چه کسی گفته میشود؟ تاجر | بررسي تاجر و شغل تجارت | بازرگان | داد و ستد | حقوق تجارت | معاملات تجاری | امور بازرگانی | اعمال تبعی تجاری | اهلیت تاجر | تاجر : مطابق ماده ۱ قانون تجارت تاجر کسی است که شغل معمول خود را معاملات تجاری قرار دهد، شاید در وهله اول به علت قید کلمه « کسی » این توهم ایجاد شود که قانونگذار ...


تاجر و الزامات وی

در حقوق تجارت و به موجب ماده ۱ قانون تجارت تاجر کسی است که شغل معمولی خود را معاملات تجاری قرار دهد.کسبه جزء نیز که در مواد ۶و۱۹ قانون تجارت بیان شده تاجر محسوب می ...  - شغل تجارت — در حقوق تجارت و به موجب ماده یک قانون تجارت تاجر کسی است که شغل معمولی خود را معاملات تجاری قرار دهد. کسبه جزء نیز که در ماده ششم ... 

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 47 سه شنبه 10 فروردین 1400 نظرات (0)

پاورپوینت در مورد شهر باستانی همدان

 

جهت مشاهده و دانلود این فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

دانلود پاورپوینت در مورد شهر باستانی همدان

 

 


آشنایی با شهر تاریخی همدان آشنایی با شهر تاریخی همدان : هَمِدان یکی از شهرهای غربی و کوهستانی ایران است که در استان همدان و در دامنه رشته کوه الوند واقع شده‌است. همدان یکی از ... همدان اولین پایتخت نخستین شاهنشاهی ایران، مادها بوده‌است . آثار یافت‌شده از محوطهٔ باستانی هگمتانه و نیز کتیبه‌های گنج‌نامه از آن دوران هستند . همچنین شهر همدان در روزگار .. جاهای دیدنی همداناین آثار در موزه آثار باستانی واقع در همین شهر نگهداری می‌شوند. از دیگر دیدنی‌های این شهر تاریخی می‌توان به کلیسای گریگوری ...


توصیف شهر همدان

مکان های تاریخی در شهر همدان به قدری گسترده است که بازدید از همه ی آن ها در طول روز ممکن نیست. علاوه بر آن، استان همدان در منطقه مرتفع قرار گرفته است به همین دلیل از آب و ... همدان، اولین پایتخت نخستین شاهنشاهی ایران، مادها بوده‌است! آثار پیدا شده از محوطهٔ باستانی هگمتانه و نیز کتیبه‌های گنج‌نامه از آن دوران میباشند. همچنین این شهر، در روزگار هخامنشیان، اشکانیان، ساسانیان، آل بویه و سلجوقیان نیز یکی از پایتخت‌های ایران؛ بوده‌است . در حال حاضر، استان همدان به علت داشتن مراکز تاریخی و دیدنی به عنوان پنجمین شهر فرهنگی و توریستی ایران؛ معرفی میگردد و از نظر علمی نیز با وجود مراکز دانشگاه بوعلی سینا، دانشگاه صنعتی همدان، دانشگاه آزاد اسلامی همدان، دانشگاه پیام نور همدان و مراکز دیگر به عنوان یکی از قطب‌های دانشگاهی کشور مشهور شده ‌است… بنای شهر همدان را به دیا آكو پادشاه ماد نسبت می‌دهند. شهر همدان به نامهای اكباتان – هگمتانه -آنادانا یا همدانا معروف استجاذبه های تاریخی همدان

ثبت خاطرات به یاد ماندنی در شهر کهن. استان همدان بیش از 1752 اثر تاریخی ، فرهنگی و طبیعی دارد که از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار هستند. با توجه  حقایقی از همدان که در هیچ جا نخوانده اید
این استان به اندازه ای قدیمی و تاریخی است که طبق مشاهدات و شواهدی که باستان ... همچنین از دیگر دانستنی های همدان این که اولین بنا و سازه ای که در شهر همدان ساخته شده ...
 

دانلود فایل

 

راهنمای دانشجو بازدید : 49 سه شنبه 10 فروردین 1400 نظرات (0)

پاورپوینت میگرن و انواع سردردها

 

جهت مشاهده و دانلود این فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

دانلود پاورپوینت میگرن و انواع سردردها

 

 


تشخیص انواع سردرد 3- سردرد کلاستر 4- سردرد تنشی 5- سردرد سرویکوژنیک (ناشی از گردن). قدم اول در درمان سردرد تشخیص نوع آن است..انواع سردردهای شایع؛ تفاوت میگرن با دیگر سردردها چیست؟انواع سردردهای شایع؛ تفاوت میگرن با دیگر سردردها چیست؟ فرارو- تقریبا همه ما تجربه سردرد را داریم و مچنان تعداد افرادی که مدام دچار سر درد می‌شوند کم ...


انواع میگرن

انواع میگرن. میگرن. میگرن یک سردرد اپیزودیک شایع با شیوع حدود ۱۸ درصد در زنان و ۶ درصد در مردان می باشد. سردرد میگرنی دارای ماهیت عود کننده و شدت متوسط تا ... تشخیص انواع سردرد
تشخیص انواع سردرد. سردرد یک شکایت عمومی است. در طول یک سال میزان بروز آن 90% و در طول عمر افراد 99% است. 23 میلیون نفر در آمریکا میگرن دارند و در کل دنیا ... انواع سردرد ؛ تنشی، خوشه ای، برگشتی و میگرنی گاهی مواقع سردردهای تنشی همانند میگرن به نظر می رسند. با این حال این سردردها بر خلاف سردردهای میگرنی با اختلالات بینایی همراه نیستند. انواع سردرد علائم سر درد. ۲) ... 

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 104 سه شنبه 10 فروردین 1400 نظرات (0)

 اهمیت و ضرورت تعلیم و تربیت ppt

 

جهت مشاهده و دانلود این فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

 اهمیت و ضرورت تعلیم و تربیت ppt

 

 


اهمیت و ضرورت فلسفه تعلیم و تربیت نه زیستن، و کوشش برای شناختن هستی است.علوم انسانی، عمدتا امیخته با اندیشه های فلسفی و ارزش های مبتنی بر اصول .. ضرورت تبیین تعلیم و تربیت اسلامى ماهیت تعلیم و تربیت اسلامى به چند دلیل ضرورت دارد: ... به بحث تربیت اسلامى، معناى آن نیست بلکه مطالبى راجع به اهمیت علم، جایگاه عالم و متعلم، مفهوم عقل، ...


فلسفه تعلیم و تربیت

دانلود رایگان متن کامل مقاله همایش علمی فلسفه تعلیم و تربیت. ... تربيت و احراز اهميت تربيت قبل از تعليم و ضرورت جايگاه تعليم پيش از تربيت، انجام شده و اما در ... اهميت تعليم و تربيت اهميت تعليم و تربيت تعليم
در بيان اهميت تعليم و تربيت کافي است گفته شود که تحقق گوهر آدمي منوط بدان بوده و ... پيدايي و گسترش نظام‏هاي تعليم و تربيت بيانگر ضرورت اهميت روز افزون ...


اهميّت و ضرورت تعليم و تربيت

اهميّت و ضرورت تعليم و تربيت در قرآن و روايات. اسلام براى تعليم و تربيت اهميّت خاصّى قائل است; چنانكه هر جا سخن از ارسال رسولان به ميان مى آورد، تعليم و تربيت و ...
ضرورت نگاه همگانی به جایگاه محوری دستگاه تعلیم و تربیت
مدیر کل آموزش و پرورش البرز می‌گوید: امروز حدود یک میلیون نفر در عرصه تعلیم وتربیت کشور فعالیت دارند که بیانگر اهمیت بالای جایگاه نهاد ...

 

 

دانلود فایل

 

راهنمای دانشجو بازدید : 45 سه شنبه 10 فروردین 1400 نظرات (0)

پاورپوینت بررسی نقش عوامل آموزشگاهی بر افت تحصیلی دانش آموزان

 

جهت مشاهده و دانلود این فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

دانلود پاورپوینت بررسی نقش عوامل آموزشگاهی بر افت تحصیلی دانش آموزانبررسی نقش عوامل آموزشگاهی بر افت تحصیلی دانش آموزان حجم فایل : 438.5 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 23 بررسی نقش عوامل آموزشگاهی بر افت تحصیلی دانش آموزان موضوع: اکثر نظریه‌پردازان ... بررسی نقش عوامل آموزشگاهی بر افت تحصیلی دانش آموزانتعداد اسلاید : 22 بررسی نقش عوامل آموزشگاهی بر افت تحصیلی دانش آموزان اکثر نظریه‌پردازان در رابطه با ...


نقش عوامل آموزشگاهی بر افت تحصیلی دانش آموزان

تعداد اسلاید : 22 بررسی نقش عوامل آموزشگاهی بر افت تحصیلی دانش آموزان اکثر نظریه‌پردازان در رابطه با تأثیر عوامل آموزشگاهی بر افت تحصیلی ...بررسی نقش عوامل آموزشگاهی بر افت تحصیلی دانش آموزان فرمت فایل: پاورپوینت – ppt کتاب سبز – قابل ویرایش ) تعداد اسلاید : 22 بررسی نقش عوامل آموزشگاهی بر افت تحصیلی دانش آموزان اکثر نظریه‌پردازان در رابطه با ...پاورپوینت بررسی نقش عوامل آموزشگاهی بر افت تحصیل پاورپوینت بررسی نقش عوامل آموزشگاهی بر افت تحصیلی دانش آموزان

 

 

 

 

دانلود فایل
راهنمای دانشجو بازدید : 37 سه شنبه 10 فروردین 1400 نظرات (0)

پاورپوینت آشنایی با یکپارچه سازی و مدل سازی سازمان


جهت مشاهده و دانلود این فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

دانلود پاورپوینت آشنایی با یکپارچه سازی و مدل سازی سازمان

 

 

در این مقاله انواع یکپارچه سازی سیستم های سازمانی اعم از یکپارچه‌سازی ... وجود یک بستر مناسب و خوش تعریف بین بانک‌ها به منظور یکپارچه‌سازی فرآیند‌ها و خدمات ... سیستم‌های اطلاعاتی یک سازمان زمانی می‌‌توانند موثر و کارآمد باشند که با هم تعامل و ارتباط ... معماری مدل و همچنین دسته‌بندی بر اساس درجه پیچیدگی رویکردهای یکپارچه‌سازی.


یکپارچه سازی سیستم های اطلاعاتی و اتوماسیون

برای یکپارچه سازی سیستم های اطالعاتی و اتوماسیون فرایندهای سازمانی مورد بررسی قرا می گیرد. ... تعدادی از. راهنماها و مقاالت مفید در این زمینه در پایان مقاله معرفی شده اند. ،. امید است ... اطالعاتی یک سازمان زمانی می توانند موثر و کارامد باشند که با هم تعامل و ارتباط منالسبی داشته باشند. ... کسب و کار سازمان را شناسائی و مدلسازی می کند.یکپارچه سازی و مدل سازی سازمان

پروژه های یکپارچه سازی در یک سازمان با سوالات متعددی آغاز می گردد . ... ما به خوبی با جایگاه سیستم های عملیاتی و انواع مدل های داده آشنا بوده و بر اساس آن راه حل خود را ..

برای تحقق آن، این سیستم، با اطلاعاتي بر روی ساختار سازمانی که در آن فرآیند کسب و کار اجرا خواهد شد، فراهم می شود. سطح انتزاع در مدل سازی سازمان در شکل زیر نشان ...


 

دانلود فایل

 

راهنمای دانشجو بازدید : 37 سه شنبه 10 فروردین 1400 نظرات (0)

پاورپوینت درباره برنامه ريزی مهندسی حمل و نقل و تحلیل جابجایی مواد

 

جهت مشاهده و دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید

 

دانلود پاورپوینت درباره برنامه ريزی مهندسی حمل و نقل و تحلیل جابجایی مواد

 


برنامه ریزی ترافیکی و مدلهای ترافیکی مربوط به آن; برنامه ریزی حمل ونفل درون کارخانه ای; نگرشی بر کاربرد کامپیوتر در مهندسی حمل ونقل; مطالب ارائه شده در ابن کتاب .. برنامه‌ریزی مهندسی حمل و نقل و تحلیل جابجایی موا کتاب برنامه‌ریزی مهندسی حمل و نقل و تحلیل جابجایی مواداثر سیدمحمد سیدحسینی بوده و چاپ 2 آن در سال 1383 توسط انتشارات دانشگاه علم و صنعت ایران منتشر شده ...

 

برنامه ریزی مهندسی حمل و نقل و تحلیل جابجایی مواد ppt

برنامه ریزی مهندسی حمل و نقل و تحلیل جابجایی مواد ~سیدمحمد سیدحسینی - نشر دانشگاه علم و صنعت ایران - بزرگترین فروشگاه اینترنتی کتاب در ایران - خرید و ... برنامه ریزی مهندسی حمل و نقل و تحلیل جابجایی مواد کتاب برنامه ریزی مهندسی حمل و نقل و تحلیل جابجایی مواد به نویسندگی محمد سید حسینی منتشر شده توسط انتشارات دانشگاه علم و صنعت در سایت رایا موجود می باشد. برنامه ريزی مهندسی حمل و نقل و تحليل جابجايی مواد برنامه ريزی مهندسی حمل و نقل و تحليل جابجايی مواد-محمد حسينی-دانشگاه علم و صنعت ايران فروشگاه اینترنتی کتاب آروین ثبت خرید پرداخت فروش سفارش آنلاین.دانلود فایل

 

راهنمای دانشجو بازدید : 33 سه شنبه 10 فروردین 1400 نظرات (0)

پاورپوینت پیاده سازی ارگونومی در محیط اداری

 

جهت دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

دانلود پاورپوینت پیاده سازی ارگونومی در محیط اداری

 


پياده سازي ارگونومي در محيط اداري تهیه و تنظیم  اولين گام در پياده سازي ارگونومي در محيط اداري، آناليز كاري است كه انجام مي شود. آناليز كامل، به يافتن علل دقيق مشكلات و بكار بستن راه حلهاي ...
پاورپوینت پیاده سازی ارگونومی در محیط اداری دانلود پاورپوینت با موضوع پیاده سازی ارگونومی در محیط اداری، در قالب ppt و در 38 اسلاید، قابل ویرایش، شامل Office Ergonomics، آنالیز محیط کار، مراحل آنالیز اولیه ... دانلود فایل پاورپوینت پياده سازي ارگونومي در محيط اداري اولین گام در پیاده سازی ارگونومی در محیط اداری، آنالیز کاری است که انجام می شود. آنالیز کامل، به ...


پاورپوینت درباره پياده سازي ارگونومي در محيط اداري
دانشجوی گرامی برای فایل پاورپوینت درباره پياده سازي ارگونومي در محيط اداري زحمات زیادی کشیده شده سعی کنید از آن نهایت استفاده ببرید. ضممنا خرید این فایل به ...
فایل پاورپوینت پياده سازي ارگونومي در محيط اداري
دانلود پاورپوینت با موضوع پياده سازي ارگونومي در محيط اداري، در قالب ppt و در 39 اسلاید، قابل ویرایش، شامل: پياده سازي ارگونومي در محيط اداري.

 دانلود فایل

راهنمای دانشجو بازدید : 59 دوشنبه 09 فروردین 1400 نظرات (0)

پاورپوینت بهداشت در حوادث و سوانح

 

جهت دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

دانلود پاورپوینت بهداشت در حوادث و سوانح

 

 

ﻛﺘﺎب ﺟﺎﻣﻊ ﺑﻬﺪاﺷﺖ ﻋﻤﻮﻣﻲ. ﻓﺼﻞ. / 9. اﭘﻴﺪﻣﻴﻮﻟﻮژي ﺑﻴﻤﺎري ﻫﺎ و ﺣﻮادث و ﺳﻮاﻧﺢ. ﻣﺴﺎﺋﻞ ﺑﻬﺪاﺷﺘﻲ در ﺳﻮاﻧﺢ و ﺣﻮادث. دﻛﺘﺮ ﻣﺠﺘﺒﻲ ﺻﺪاﻗﺖ. داﻧﺸﮕﺎه ﻋﻠﻮم ﭘﺰﺷﻜﻲ ﺗﻬﺮان، ﺑﺨﺶ ﭘﺰﺷﻜﻲ اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ. ا. ﻫﺪاف درس. اﻧﺘﻈﺎر ﻣﻲ رود ... برنامه پيشگيري و كنترل سوانح و حوادث  در نظام تحول سلامت در حوزه بهداشت، رويكرد پيشگيري و كنترل عوامل خطر پنج حادثه عمده شامل حوادث ترافيكي، غرق شدگي، سوختگي، سقوط و مسموميت است. در بعضي از ...


پیشگیری از سوانح و حوادث
مطالب آموزشی حوزه سلامت; نشانی مراکز و پایگاه های سلامت تحت پوشش; راهنمای بالینی مبتنی بر شواهد; سامانه های مرتبط; راهنمای مراجعین ... برنامه پیشگیری از سوانح و حوادث
مطالب آموزشی حوزه سلامت; نشانی مراکز و پایگاه های سلامت تحت پوشش; راهنمای بالینی مبتنی بر شواهد; سامانه های مرتبط; راهنمای مراجعین ...


حوادث و سوانح معاونت بهداشت
سوانح و حوادث یک موضوع روز و مهم سلامت عمومی بوده و به طرز نامتناسبی گروه آسیب پذر به خصوص قشر فقیر را تحت تاثیر قرار می دهد. بیش از نیمی از افرادی که ...
پیشگیری از سوانح و حوادث
مقدمه. در جهان امروز، روزانه هزاران نفر در اثر سوانح و حوادث عمدی، غیر عمدی کشته، مجروح و ناتوان می شوند. بچه هایی که به مدرسه می روند، مردان و زنانی که سر کار می روند

 

 

دانلود فایل

راهنمای دانشجو بازدید : 33 یکشنبه 08 فروردین 1400 نظرات (0)

محورهای عملکرد واحد کارگزینی ppt

 

جهت دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

دانلود محورهای عملکرد واحد کارگزینی ppt

 

 

محورهای عملکرد واحد کارگزینی دانلود ... پاورپوینت در مورد محورهای عملکرد واحد کارگزینی فرمت: ppt تعداد صفحه: 22 دسته بندی محورهای عملکرد واحد کارگزینیحجم فایل : 107.2 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 22 محورهای عملکرد واحد کارگزینی 1- کارگزینی2-بایگانی 3- رفاهی شرح وظایف واحد ... پاورپوینت با موضوع محورهای عملکرد واحد کارگزینی
پاورپوینت با موضوع محورهای عملکرد واحد کارگزینی. لینک دانلود و خرید پایین توضیحات دسته بندی : پاورپوینت نوع فایل : .ppt ( قابل ويرايش و آماده پرينت )


پاورپوینت درباره محورهای عملکرد واحد کارگزینی
لینک دانلود و خرید پایین توضیحات دسته بندی : پاورپوینت نوع فایل : .ppt ( قابل ويرايش و آماده پرينت ) تعداد اسلاید : 21 اسلاید قسمتی از متن .ppt : محورهای عملکرد ... دانلود پاورپوینت محورهای عملکرد واحد کارگزینی
محورهای عملکرد واحد کارگزینی حجم فایل : 107.2 KB نوع فایل : پاور پوینت تعداد اسلاید ها : 22 محورهای عملکرد واحد کارگزینی 1- کارگزینی2-بایگانی 3- رفاهی شرح ... محورهای عملکرد واحد کارگزینی . دانشجوی محترم سلام و عرض ادب. این فایل که شما جستجو کردید درباره محورهای عملکرد واحد کارگزینی است.

 

 

دانلود فایل

 

راهنمای دانشجو بازدید : 31 یکشنبه 08 فروردین 1400 نظرات (0)

پاورپوینت اخلاق کار و ارزش های سازمانی

 

جهت دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

دانلود پاورپوینت اخلاق کار و ارزش های سازمانی

 


پاورپوینت اخلاق کار و ارزش های سازمانی  پاورپوینت اخلاق کار و ارزش های سازمانی ارزشهای سازمانی. رفتن به سایت اصلی. دانلود پاورپوینت با موضوع اخلاق کار و ارزش های سازمانی، در قالب ppt و در 57 اسلاید، ... پاورپوینت اخلاق کار و ارزشهای سازمانی  دانلود پاورپوینت با موضوع اخلاق کار و ارزشهای سازمانی، در قال ب ppt و در 57 اسلاید ، قابل ویرایش، شامل : مقدمه اخلاقات و صفات بارز کارکنان دولت آفات و صفات ...


اخلاق کار و ارزش های سازمانی
دانلود پاورپوینت با موضوع اخلاق کار و ارزش های سازمانی، در قالب ppt و در 57 اسلاید، ... قسمتی از متن پاورپوینت:امروزه متخصصان علم مدیریت به اثر مستقیم اخلاق در ... پاورپوینت اخلاق کار و ارزشهای سازمانی
دانلود پاورپوینت با موضوع اخلاق کار و ارزشهای سازمانی، در قالب ppt و در 57 اسلاید، قابل ویرایش، شامل: مقدمه. اخلاقات و صفات بارز کارکنان دولت. آفات و صفات ناپسند ...


اخلاق کار و ارزشهای سازمانی
دانلود پاورپوینت با موضوع اخلاق کار و ارزشهای سازمانی، در قالب ppt و در 57 اسلاید، قابل ویرایش، شامل مقدمه، اخلاقات و صفات بارز کارکنان دولت، آفات و صفات ناپسند ...
پاورپوینت اخلاق کار و ارزشهای سازمانی
دانلود پاورپوینت با موضوع اخلاق کار و ارزشهای سازمانی، در قالب ppt و در 57 اسلاید، قابل ویرایش، شامل: مقدمه.


دانلود فایلراهنمای دانشجو بازدید : 123 یکشنبه 08 فروردین 1400 نظرات (0)

پاورپوینت تاریخچه و قوانین تنیس خاکی

 

جهت دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

دانلود پاورپوینت تاریخچه و قوانین تنیس خاکی

 

 


ورزش تنیس و آشنایی با قوانین و تجهیزات بازی تنیس تنیس،بازی تنیس،ورزش تنیس,مسابقه تنیس،بازیکنان تنیس،راکت تنیس,بازیکن تنیس،زمین تنیس،توپ تنیس,مسابقات تنیس،کفش تنیس,قوانین بازی تنیس،تاریخچه تنیس,عکس تنیس،فواید ورزش ... زمین خاکی یا تنیس خاکی. - زمین چمن. همه چیز درباره تنیس از تاریخچه تا قوانین همه چیز درباره تنیس از تاریخچه تا قوانین. توسط مریم ... تاریخچه تنیس. تنیس مدرن در ... درباره تنیس. زمین های تنیس به سه مدل خاکی، سخت و چمن تقسیم میشود.


تحقیق در مورد ورزش تنیس

در ابتدا قبل از آموزش تنیس خاکی یا تنسی روی میز می خواهیم نگاهی کوتاه با تاریخچه این ورزش هیجانی و جذاب داشته باشیم. تاریخچه اصلی این ورزش به قرن های دوازده و ... تحقیق در مورد ورزش تنیس
تحقیق در مورد ورزش تنیس + قوانین آن. ورزشی. همه چیز درباره ورزش تنیس و تاریخچه آن ... زمین رُسی یا تنیس خاکی; زمین چمن; زمین سخت یا Hard Court; زمین موکت یا ...

 

 

دانلود فایل

راهنمای دانشجو بازدید : 103 یکشنبه 08 فروردین 1400 نظرات (0)

پاورپوینت درباره بیودیزل

 

جهت دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

دانلود پاورپوینت درباره بیودیزل

 


پاورپوینت در مورد بیودیزل  کاربران گرامی محتوای فایل کاملتریـن پاورپوینت در مورد بیودیزل می باشد که در قالب ... جهت خرید و دانلود این فایل به روی گزینه افـزودن به سبـد خریـد کلیک نمایید. پاورپوینت سوخت بیودیزل  دانلود پاورپوینت سوخت بیودیزل سوختی که پاک میسوزد بیودیزل سوختی است که هیچ نوع مواد نفتی در آن یافت نمیشود. این سوخت با هدف افزایش کیفیت ... پاورپوینت سوخت بیودیزل دانلود پاورپوینت سوخت بیودیزل سوختی که پاک می‌سوزد بیودیزل سوختی ... کاربر عزیز میتوانید مشخصات فایل پاورپوينت درباره بررسی سیستم های ... بیودیزل سوختی

 تولید سوخت های زیستی از ریز جلبک ها , سوخت زیستی , بیودیزل , بیوهیدروژن , جایگزینی سوخت زیستی به جای سوخت فسیلی , سوخت های زیستی ... این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۱۱ اسلاید تخصصی است… ... درباره ی ادمین.

 

پاورپوینت بیودیزل آماده
دانلود پاورپوینت بیودیزل ... مزایا بیودیزل معایب بیو دیزل فصل دوم) روش کلی تولید بیودیزل کیفیت کاربرد بیو دیزل خودرو و تکنولوژی موتور بیودیزل و .. عنوان پروژه: تحقیق و پاورپوینت بیودیزل، روش های تولید آن و بررسی اقتصادی چند روش پر استفاده تعداد ... در این پژوهش در ابتدا مقدمه ای درباره بیودیزل، بازار اقتصادی آن در ایران و جهان آورده شد. ... برای دانلود فایل کامل ورد لطفا اقدام به خرید نمایید.

 

دانلود فایل

راهنمای دانشجو بازدید : 109 یکشنبه 08 فروردین 1400 نظرات (0)

پاورپوینت درس 22 تفکر و سواد رسانه ای

 

جهت دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

دانلود پاورپوینت درس 22 تفکر و سواد رسانه ای

 


پاورپوینت تفکر و سواد رسانه‌ ای دانلود فایل آموزشی 2550 تومان مقطع دوره دوم متوسطه- نظری پایه دهم رشته علوم ریاضی درس تفکر و سواد رسانه‌ای. پاورپوینت درس بیست و دوم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم پاورپوینت درس بیست و دوم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم اخلاق رسانه ای|دانلود رایگان پاورپوینت,قابل ویرایش,درس 22,تفکر و سواد رسانه ای,کلاس دهم ... پاورپوینتدرس 22 تفکر و سواد رسانه ای
پاورپوینت درس22 تفکر و سواد رسانه ای دوره دوم متوسطه(اخلاق رسانه ای) ... تفکر و سواد رسانه ای,پایه دهم و یازدهم, سواد رسانه ای,تفکر,درس اخلاق رسانه ای,درس22 ... دانلود پاورپوینت ارزش پول ریاضی پایه سوم دبستان عنوان پاورپوینت درسی : دانلود ... پاورپوینت اخلاق رسانه ای درس 22 تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم
مرجع دانلود فایل های آموزشی. دریافت فایل@پاورپوینت اخلاق رسانه ای درس 22 تفکر فکر و سواد رسانه ای پایه دهم فرمت: پاورپوینت pptدانلود فایل

راهنمای دانشجو بازدید : 25 چهارشنبه 04 فروردین 1400 نظرات (0)

پاورپوینت درس دوم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم

 

جهت مشاهده و دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید

 

دانلود پاورپوینت درس دوم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم

 


 

دانلود پاورپوینت آموزشی زیبا, جذاب و قابل ویرایش از درس دوم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم قسمت پیام همبرگری.پاورپوینت تدریس تفکر و سواد رسانه‌ای دهم دانلود فایل آموزشی 2320 تومان مقطع دوره دوم متوسطه- نظری پایه دهم رشته علوم ریاضی درس تفکر و سواد رسانه‌ای.پاورپوینت کتاب تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم 

 


پاورپوینت درس ۲ سوادرسانه

 

پس از مروری بر کلیات کتاب، تعریف سواد رسانه ای و مروری بر آینده رسانه ها و لزوم حرکت هرچه سریعتر به سمت سوادآموزی در حوزه رسانه، درس دوم کتاب تفکر و سواد ... دانلود پاورپوینت درس دوم تفکر و سواد رسانه ا پاورپوینت درس دوم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم

 

پاورپوینت درس دوم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم پیام همبرگری. نوع فایل: power point. فرمت فایل: ppt and pptx. قابل ویرایش 27 اسلاید. قسمتی از متن پاورپوین پاورپوینت درس دوم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم

 

 

 

 

دانلود فایل

 

راهنمای دانشجو بازدید : 15 چهارشنبه 04 فروردین 1400 نظرات (0)

پاورپوینت درس اول تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم

 

جهت مشاهده و دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید

 

دانلود پاورپوینت درس اول تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم

 

 

درس اول تا درس یازدهم تفکر و سواد رسانه ای

پاورپوینت, دانلود, دانلود رایگان, تفکر,تفکرو سواد رسانه ای,پاورپوینت درس اول تا ... پاورپوینت درس اول تفکروسواد رسانه ای پایه دهم(رسانه در گذر زمان)17 اسلاید ..پاورپوینت درس تفکر و سواد رسانه ای پایۀ دهم دانلود فایل آموزشی رایگان مقطع دوره دوم متوسطه- نظری پایه دهم رشته دروس انتخابی درس تفکر و سواد رسانه‌ای. پاورپوینت درس اول تفکر و سواد رسانه ای دهم شما به این فایل دسترسی ندارید، جهت دانلود این فایل عضو پورتال و یا وارد سیستم شوید. عضویت مشاهده صفحه ورود. دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 10:52.


درس 1 سواد رسانه ای

دانلود پاورپوینت تفکر و سواد رسانه ای پایه یازدهم درس اول مسابقه رسانه ها با زمان فرمت فایل: پاورپوینت تعداد اسلاید: 15 دانلود پاورپوینت تفکر و … در همین راستا این هفته پاورپوینت آماده شده در مدرسه آینه برای درس اول کتاب را تقدیم می کنیم. در نسخه جدید کتاب تفکر و سواد رسانه ای نام درس اول کتاب به «مسابقه رسانه ها با زمان» تغییر ... مجموعه فانوس اشتغال قسمت یازدهم (موضوع:مقایسه اشتباه) ... متاسفانه لینک دانلود درس اول به اشتباه، همان لینک مقدمه است…

 

 

دانلود فایل

راهنمای دانشجو بازدید : 57 چهارشنبه 04 فروردین 1400 نظرات (0)

پاورپوینت درس چهارم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم

 

جهت مشاهده و دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید

 

دانلود پاورپوینت درس چهارم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم

 


درس چهارم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم

پاورپوینت درس چهارم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم تصاویر بی طرف نیستنددانلود رایگان پاورپوینت,قابل ویرایش,درس 4,تفکر و سواد رسانه ای,کلاس ... پاورپوینت تفکر و سواد رسانه‌ای دهم دبیرستان دانلود فایل آموزشی 2940 تومان مقطع دوره دوم متوسطه- نظری پایه دهم رشته علوم ریاضی درس تفکر و سواد رسانه‌ای. پاورپوینت تفکر و سواد رسانه‌ای دانلود فایل آموزشی 1560 تومان مقطع دوره دوم متوسطه- کاردانش پایه یازدهم رشته مشترک شاخۀ کاردانش درس تفکر و سواد رسانه‌ای.

دانلود پاورپوینت درس چهارم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم

فرمت فایل: ppt and pptx قابل ویرایش 23 اسلاید قسمتی از متن پاورپوینت: در س 4 تصاویر بی طرف نیستند! پس از انجام دادن فعّالیت های درس ... پاورپوینت درس چهارم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم تصاویر ...
دانلود پاورپوینت آموزشی زیبا, جذاب و قابل ویرایش از درس چهارم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم قسمت تصاویر بی طرف نیستند. پاورپوینت درس چهارم تفکر و سواد رسانه ای پایه دهم

 

 

دانلود فایل

 

راهنمای دانشجو بازدید : 29 چهارشنبه 04 فروردین 1400 نظرات (0)

پاورپوینت در مورد اصول مهندسی سد

 


جهت مشاهده و دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید

 

دانلود پاورپوینت در مورد اصول مهندسی سد

 


اصول مهندسي سد. مقدمه: صنعت سد سازي به عنوان يكي از قديمي ترين و پيچيده ترين فعاليت هاي ساختماني همواره مد نظر جوامع مختلف بوده و از نظر اقتصادي نيز يكي از .. مهدی عجمی: اصول مهندسی سد مفید در مورد اصول مهندسی سد فایل ها بر اساس طرح و بحث آنها در جلسات ابتدایی، میانی و پایانی، به سه دسته کلی start، mid و end دسته بندی شده اند. جزوه درس اصول مهندسی سد ، مبانی سدسازی، سازه های آبی، جزوه اصول مهندسی سد، سدهای خاکی و بتنی، انواع سدها انواع سرریزها، جزوه آموزشی.


اصول مهندسی سد ppt

کتاب اصول مهندسی سداثر مرتضی علی‌قربانی، طاهر باهرطالاری، علی حسین‌زاده‌دلیر بوده و چاپ 1 آن در سال 1381 توسط انتشارات باغ اندیشه منتشر شده است. کتاب اصول مهندسی سد و سازه‌های آبی کتاب اصول مهندسی سد و سازه‌های آبی (جلد 1)اثر ناصر حاجیان، حمیدرضا سالمی بوده و چاپ 1 آن در سال 1384 توسط انتشارات گویا منتشر شده است.

 

 

 

دانلود فایل

راهنمای دانشجو بازدید : 27 چهارشنبه 04 فروردین 1400 نظرات (0)

پاورپوینت تحلیل و بررسی تخمیر و مخمر و کاربرد آنها در صنایع غذایی

 

جهت مشاهده و دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید

 

دانلود پاورپوینت تحلیل و بررسی تخمیر و مخمر و کاربرد آنها در صنایع غذایی

 


بررسی تخمیر و مخمر,پاورپوینت تخمیر و مخمر (کاربرد آنها در صنایع غذایی) ... پاورپوینت تحلیل خانه ساحلی beach house ریچارد میر کلمات کلیدی : تحلیل خانه ... تحلیل و بررسی تخمیر و مخمر و کاربرد آنها در صنایع غذای محتوای فایل پاورپوینت تحلیل و بررسی تخمیر و مخمر و کاربرد آنها در صنایع غذایی می باشد که با فرمت ppt_قابل ویرایش و در 38 اسلاید تهیه شده است. پاورپوینت بررسی تخمیر و مخمر و کاربرد آنهاپاورپوینت تخمیر و مخمر (کاربرد آنها در صنایع غذایی) در 38 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx. فهرست مطالب: مخمرها رشد و فعالیت مخمرها


پاورپوینت بررسی تخمیر و مخمر و کاربرد آنها

بررسی تخمیر و مخمر,پاورپوینت تخمیر و مخمر (کاربرد آنها در صنایع غذایی),پروژه,پژوهش,تحقیق,تحقیق تخمیر و مخمر,تخمیر و مخمر,جزوه,دانلود پروژه,دانلود پژوهش,پاورپوینت تخمیر و مخمر (کاربرد آنها در صنایع غذایی) در 38 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت pptx مخمرها ¨مخمرها قارچ هایی هستند كه در تمام طول چرخه ای رویشی خود و ... پاورپوینت بررسی تخمیر و مخمر و کاربرد آنها در صنایع غذایی
پاورپوینت بررسی تخمیر و مخمر و کاربرد آنها در صنایع غذایی دسته: صنایع غذایی بازدید: 3 بارفرمت فایل: pptx حجم فایل: 1035 کیلوبایت تعداد

 

 

 

دانلود فایل

 

تعداد صفحات : 3

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 1949
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 10
 • تعداد اعضا : 10
 • آی پی امروز : 67
 • آی پی دیروز : 1345
 • بازدید امروز : 155
 • باردید دیروز : 2,333
 • گوگل امروز : 27
 • گوگل دیروز : 756
 • بازدید هفته : 11,497
 • بازدید ماه : 2,488
 • بازدید سال : 355,562
 • بازدید کلی : 1,469,918